Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rogoźno - Ceglak 26.10.2008

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kapec
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 504

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super teren byłem tam 1 raz i jestem pod wielkim wrażeniem. Akcja też super choć ataki nam nie wychodziły ale nie zawsze się wygrywa Very Happy W skali do 10 daje 9/10 Twisted Evil

Dodane po 15 minutach:

A tak na marginesie to Maks masz mój magazynek. Very Happy

_________________
Stop! Kladivocas - Halt! Hammerzeit! - Stop Hammertime ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grako



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 302

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no akcja była przednia !!!
_________________
Nieprzyjaciel niezmiennie atakuje w dwóch przypadkach:
- kiedy jest gotowy
- kiedy Ty nie jeste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już wielokrotnie wspominałem (i po tej akcji to się nie zmieniło) nienawidzę bycia dowódcą!!! Sad
Ludzie nie wykonują rozkazów, a najgorsze jest wtedy, gdy wiedzą lepiej od ciebie Very Happy

Jak było dzisiaj:
Byłem dowódcą = nie postrzelałem sobie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sporo było osób nowych - więcej od starych - jakaś zmiana warty Question Question Question Very Happy Very Happy Very Happy
Świetne towarzystwo - BB, 4fun, SPUR Very Happy
Obrony wychodziły nam całkiem nieźle, ataki to tragedia - zabrakło zdecydowania, w pewnym punkcie szturm po prostu utykał w miejscu i d... Sad Sad Sad

Poznałem wielu nowych towarzyszy broni (i nawet niektórych imiona pamiętam Shocked )
Hary, Fabi, Maks, Szopa, Mako (sorry dla tych, których zapomniałem Very Happy ) Mam nadzieję, że umieścicie kilka informacji o sobie w dziale "Przedstaw się"

Moko - ksywa do zmiany, w środowisku ASG nie przyjmie się - ktoś ma jakieś propozycje Question

Uwagi do osób nowych (tylu ich było, że jakieś muszą być Very Happy )

1. Pogoń za fragiem - wielokrotnie widziałem opuszczanie swoich stanowisk i kierowanie się w stronę z której padają strzały - ustrzelenie wroga nie jest najważniejsze, zabezpieczenie swoich towarzyszy, przed wrogiem jest równie ważne, o ile nie ważniejsze Very Happy
2. Zdejmowanie okularów przed zakończeniem scenariusza - mimo, że siedzimy sobie w zwartej grupie nieboszczyków, to jednak na około toczy się walka - takie zachowanie jest niedopuszczalne Evil or Very Mad
3. Trupy nie gadają - zawodnik po trafieniu nie może nic powiedzieć do osoby nadal uczestniczącej w grze, a już w szczególności nie może zdradzać pozycji przeciwników (a nie raz by się chciało Very Happy )
4. Strzelanie do czegokolwiek w pobliżu ludzi lub samochodów - odejdźcie sobie kawałek od sejfu i strzelajcie w stronę pola - łamanie tej zasady nie może być tolerowane Exclamation

A co najbardziej zapamiętam Question
Kąpiel kolegi Czarnego w studni oczywiście Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dziale witam się od razu nowym trzeba wklejać link do zasad i prikaz żeby się zapoznali.
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapec
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 504

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tak napisze, że kolega z minimi zachował się bardzo fair play ponieważ nie poczuł jak go trafiam a uwieżył mi odrazu bez sprzeczki. Smile A trafić to trafilem tylko w kieszeń od spodni.
_________________
Stop! Kladivocas - Halt! Hammerzeit! - Stop Hammertime ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja do kolegi z minimi 3 x w plecki na semi pociągnąłem z 5 m i nie poczuł, no tom mu seryyijke po dupci i poczuł. heh


ogólnie przedni było.
koleny pobyt w Rogoźnie pod patronatem "na tyłach wroga"

rewelacyjne miejsce przed szpitalem, nieświadomi sztormujący budynek obrywali w plecy i nie wiedzieli co sie dzieje, potem rajdzik i wyczyszczenie otaczającego nas wroga od plecków hehe
no i słysze w radiu"tu Mamaba, lemon minimi ma taki zasieg ze mnie zaraz sciagnie z dachu moizesz sie nim zajac"
, w minute później bylem na pleckach minimi i uciszyłem działo heheh

podoba i się mina ludzi którzy obrywają zza plecków i z niedowierzaniem patrzą na mnie skąd ja sie tam wziąłem
cichość p90 pomaga bardzo

no motyw , wyczyściłem nasza stronę mowie ide pomóc Duscanowi, Sanczo mówi że idzie i ze mną, poszedł z nami też Czarny idziemy see, Sanczo mówi ide przez budynek , ja ide przy budynku a Czarny ze mną trochę z tyłu i nagle słyszę olbrzymi plusk obracam się i patrze nie ma kolesia pod ziemie sie zapadł, namierzam studzienkę, podbiegam a tu Czarny cały skąpany z giwerą w górze (giwera się nie zamoczyła) wychodzi ze studzienki, bez zadraśnięcia Czarny będzie mi kreślił kupony Totolotka.

ogolnie mega wypas akcja
uwagi:
Hodorman - postaraj sie wystrzeliwać wiecej kulek podczas akcji a mniej podczas przerw,

Uwielbiam zachodzić wroga od plecków, ale jedno muszę rozwiazacć bo przeważnie gdy wytępię całego wroga i jak wracam do swoich to obrywam od nich bo myślą ze ja to wróg, trzeba na to jakiś patent wymyslec kiedy sie nie ma radyjek. Jakieś pomysły???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 48

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Lemon,następnym razem będe głośniej krzyczał czy to Ty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapec
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 504

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Hodorman - postaraj sie wystrzeliwać wiecej kulek podczas akcji a mniej podczas przerw,


Święta racja Lemon. Cool

_________________
Stop! Kladivocas - Halt! Hammerzeit! - Stop Hammertime ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecz o której zapomniałem wspomnieć i właśnie mi o tym Lemon przypomniałeś - komunikacja Exclamation Przy takiej liczbie osób mieliśmy tylko 4, a potem zaledwie 3 radyjka- zdecydowanie za mało; w pewnym momencie biegałem po całym szpitalu i mówiłem ludziom, gdzie jest Lemon i żeby do niego nie strzelali Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna akcja w zacnym towarzystwie , której przewodził jak zawsze dobry humor ( bo to w końcu najważniejsze ). Dziękujemy wam za przybycie w tak licznym gronie , było naprawdę super. Pomimo rozwalonego magazynka było rewelacyjnie Smile Coś ktoś wspominał o spring party Question Twisted Evil Twisted Evil


Podziękowania dla Sancza za to , że zaopiekował się moją bluzą Wink

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sanczo napisał:

Moko - ksywa do zmiany


jestem za, bo będą pomyłki:D

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi nie mam żalu za ściągniecie mnie

nie słyszałem jak do mnie wołałeś byłem w szale zabijania

mogło by sie gorzej skonczyc bo ja tez chcialem do Ciebie strzelac tylko wypatrywalem innych i wtedy dostałem przez trawsko a kilka razy mialem kawał Twojej broni na muszce i czapke, nie wiedziałem ze to ty, czekałem na innych wiec dla teamu lepiej ze to ty mnie zdjełes, moj bład ze nie spytawszy przez radio gdzie sa nasi, ale starałem sie zachowac cisze bo nie wiedziałem ile wroga w krzajach, a tak to oni mysleli ze ja z nimi, potem sie okazało ze zdjąłem chyba 3 ostatnich hehe

Było mega dobrze.

A Sanczo dzieki rzeczywiscie słysząłem jak darłes sie ze nie maja strzelac bo to ja wracam hehe

a no i bym zapomniał, Dziekss sorry za to Friendly, ale tak jak mówiłem, mialem wrazenie iż.... celujesz do naszych a dopiero co dobiegłem na miejsce wiec szybko podjełem decyzje


i jeszcze jeden numer, oberwalem kulke, i slysze przez radio ze znowu cywile wiec szmata na Głowe i ide na boisko, slysza jakies głosy dzieciaków, w choinkach wiec wale przez choinki i nagle staje wizawi dzieciaka mlodego okolo 10-11 lat, koles dostał oczy jak w chinskich kreskówkach hehe a ja patrze na niego i mówie "Gdzie są rodzice" mlody łyknął śline, i nic, nie wydał starych hehe potem szybko namierzylem opiekunów babcie i dziadka i poprosilem o wycofanie sie hehe
ale młody chyba mial niezłe wrazenia z grzybobrania hehe, a i dziadek zainteresowany bronia pokazalem mu szybciutko co i jak hehe moze jakis weteran heheh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duscann



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 394

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ponarzekam (już tak muszę) ale wszystko w dobrej wierze.

Klimat psuło:
-Safe point pośrodku pola walki (sic)
-Zachowanie się młodych na safe poincie - strzelanie, strzelanie dop butelek, strzelanie do wszystkiego itp itd
-Zdejmowanie na safe point`cie okularów i gogli gdy wokół trwa walka i kulki latają.
-Okrojenie pierwszego scenariusza o możliwość ucieczki rebeliantów do określonego punktu, przez co mając znacznie mniejszą siłę ognia i średni staż w ASG (mase młodych stażem ze sprężynami) nie mieliśmy szans praktycznie wygrać ten scenariusz...choć była luka ale nie wykorzystaliśmy tego...wystarczyło ukryć 1 osobę w głębokich krzakach i poczekać do końca czasu.

Ale patrząc ogólnie to było ok. Fajnie spotkać znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiluś



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 102

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lemonvip napisał:


Uwielbiam zachodzić wroga od plecków, ale jedno muszę rozwiazacć bo przeważnie gdy wytępię całego wroga i jak wracam do swoich to obrywam od nich bo myślą ze ja to wróg, trzeba na to jakiś patent wymyslec kiedy sie nie ma radyjek. Jakieś pomysły???


Akcja była świetna ale właśnie zaszedłem wroga od tyłu i dostałem po twarzy od swojego "wybaczam" to (zdarza się) Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum