Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tuning giwer - wasze opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 2:59 pm    Temat postu: Tuning giwer - wasze opinie Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jak postrzegacie tuning giwer Question czy warto drugie tyle kasy inwestować aby podciągnąć osiągi naszych "cacuszek" Twisted Evil

Na moje to jedyny sensowny tuning ma miejsca wtedy gdy jest to sniperka, wiadomo w realu przebija resztę karabinów i tak powinno być i w ASG. Choć nie zawsze fps wpływają na zasięg Confused dla mnie liczy się chyba bardziej preclufa niż zwiększanie fps bo przecież wiecie sami że są sytuacje że trafiony z daleka nie czuje a i sam strzelający ma problem z określeniem swojego celnego trafienia i potem są kłutnie i nieporozumienia Confused najlepiej się przyczaić, zajść, obejść lub w inny sposób zaskoczyć przeciwnika i w ten sposób trafić go pewnie z odległość nie większej niż 25 - 35 m. W tym pomaga nam właśnie precka Twisted Evil

Najbardziej chora motywacja tuningu to podniesienie własnego poczucia wartości przez fps, ja mam ponad 550 i teraz się bójcie, przeważnie tacy ludzie to (ale niezawsze) "terminatorzy" bo myślą że im wszystko wolno. Takeigo czegoś nie popieram na całej linii Evil or Very Mad Takie sytuacje zdarzają sie na zlotach, apropos ci goście w Pile z M203 i GR-25 niby 600 fps to zawsze ich ściągniętych widziałem (to mówi samo za siebie)

Tak jest moja opinia, jestem ciekaw waszych Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Precka to podstawa. Ja bym ogólnie poparł tuning dla automatów ale tak do 350FPS bo wtedy to oczuje się a jak ja mam 270 to widać różnice nawet z MP5 Piciasa która ma 320 bodajże. A co do tuningu snajp to jak najbardziej tylko bym prosił o używanie broni bocznej.
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie mam spluwy godnej wysokiej pułki a tuning tej co mam jest bezsensowny.
Ja to sobie wyobrażam tak:
Po pierwsze to strzał czy też seria (w zalezności od guna czy to sprzężyna czy AEG) musi być precyzyjny, dla mnie to sie liczy, jednocześnie zasieg 40-50m metrów też by był mile widziany. więcej mi nie potrzeba to jest aktualnie pogląd jaki u mnie sie rozwinął w czasie w którym rozpoczołem akcyjki z Wami.
Precyzja i moc to cechy które muszą iść w parze bo pojedyńczo nie ma to większego sensu na co mi siła która rzuca kulki losowo w danym kierunku, to mija sie z celem.
Ostatnio też zauważyłem u siebie że interesuje mnie tez wygląd moje przyszłego guna, bowiem po co strzelać czymś co i tak ci sie nie podoba a to istotna cecha może psychologoczna ale istotna.
W sumie tuning guna musi być tak przeprowadzony żeby włascicel miał prawo powiedzieć z duną to jest MOJA SPLUWA, I CIESZĘ SIE ŻE MOGĘ NIĄ GRAĆ
I tu wspomnę że ASG/AEG (to ja to tak widzę nie obraźcie się) jest zabawą która musi dać nam/mi satysfakcję, a przy okazji ta ZABAWA daje to i owo: Opanowanie szybkie, rozwija zmysł taktyczny itp itd.
Myślę ze tuning to moc, precyzja, i wygląd.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jackub to jest to Smile dlatego zmeniłem ak47 na ak74 - wygląd .... oprócz tego sądze że typowo szturmowy gun powinien miec wstawioną precke lepsza komore i gumke by był celny + tunning max do 380 fps Smile a co do snipy powinna być mocniejsza i w miare celna wieć pole tunningu jest szersze ... wiadomo że jak ktoś chce miać guna tak jak terror 500 fps i nie używać go jako snipy to troche sie z celem mija Neutral
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w tunningu widze frajde. Rozkrecac,smarowac,zmieniac,skrecac, ustawiac,dopracowywac etc.. cala frajda pogrzebacsobie w bebechach... jak w F&F
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie uważam że tuning powinien nie większy niż na 380fps w przypadku używania repliki w terenie, jak i na urbanie. Prawdę mówiąc moc nie zawsze równa się dystansowi...Cool
_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tuning zawnętrzny to jak najbardziej giwera powinna wyglądać tak jak nam się podoba ale i być funkcjonalna. Np. front grip poprawia wygodę, kolimator precyzję. Tak więc z tymi dwoma przedmiotami będziemy skuteczniejsi. Off cozz trzeba się przyzwyczaić, ale teraz to ja z AEG bez kolimatora czuję się jak drow/kret na słońcu. Mógłbym walić i korygować po lini kulek ale ta opcja strasznie mi się nie podoba, wolę "zabić" przeciwnika kilkoma (do 5) pierwszych wystrzelonych kulek bo potem to już ucieknie, padnie na ziemię i kupa Cool

Jeśli chodzi o wypowiedź Jackuba to nie wpełni się z nią zgadzam: precyzja + moc. W CQB najważniejsza jest dla mnie precyzja bo przeciwników nie ściągam z odległości większej niż 7 m więc po co moc. W lesie także zasięg około do 35 m jest jak najbardziej dla mnie wystarczający a to daję zakup stockowej giwery ewentualnie tuning do 350 fps w "szturmówkach" jest jak najbardziej OK.

Suma sumarum bajerki z zewn. mają nie tylko wyglądać ale także pomagać (podwyższać skuteczność) a tuning wewn. (jak dla mnie) powinien być nakierowany głównie na precyzję strzału Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
precyzja + moc. W CQB najważniejsza jest dla mnie precyzja bo przeciwników nie ściągam z odległości większej niż 7 m więc po co moc. W lesie także zasięg około do 35 m jest jak najbardziej dla mnie wystarczający a to daję zakup stockowej giwery ewentualnie tuning do 350 fps w "szturmówkach" jest jak najbardziej OK.


No i sprowokowałeś mnie ! Smile

Masz rację ! Tu trzeba sie z tobą zgodzić, wiem że nie mam tylu akcji za sobą i takiej broni jak Wy,
.....
ale sądze że chyba tuning jest potrzebny do podkreślenia swoich mocnych stron/cech gracza ASG (ewentualnie podciągnięcia swoich niedociągnięć***czyt na dole). Wiadomo każdy z nas ma swoje + i -. W twoim przypadku w CBQ najważniejsza jest precyzja, i tu chyle czoło bo Tobie więcej nie potrzeba, Podchodzisz wroga niezauważenie skreślasz z listy i biegniesz po nowego "ochotnika", i to jest to. Każdy dobierając broń czy też tuning (za pozwoleniem twoim zacytuje może nie dosłownie - a dzięki temu też powoli zaczynam sie określać) dąży do specjalnosci którą chce uzyskać lub też dojść do majstersztyku w swoim działaniu.

*** to nie znaczy że broń rozwiąże wszystko, mega giwera która mury rozpier...talala nic nie ta bo któś Cię zajdzie od tyłu i pompeczką pif paf i nawet kulki nie wystrzelisz, trzeba sie sukcesywnie rozwijać a wtedy będziesz GIT SOLDAT Wink i zamienisz mega giwere na coś to będziesz "rozumiał".

P>S>Tak szczerze mówiąc to w lesie jesce na akcji nie byłem (no z wyjątkiem jednen na której były 4 osoby)ale poczekam do wiosny więc może coś się jesce zmieni w wykreowanym przezemnie swoim wizerunkiem.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do lasu to może zrobimy akcje zimą na C1 w śniegu po pachy Very Happy Very Happy Very Happy
Wtedy to można kogoś zakopać w śniegu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The_PiotREX napisał:
Ja tam w tunningu widze frajde. Rozkrecac,smarowac,zmieniac,skrecac, ustawiac,dopracowywac


zapomniałeś dodać na końcu "....,zjebać" (w sęsie popsuć) Laughing

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hubix napisał:
zapomniałeś dodać na końcu "....,zjebać" (w sęsie popsuć) Laughing


W sumie racja,
ALE ... (znowu te ale) Twisted Evil

Kto nie gra ten nie wygra.
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak narazie bawie się w wizualny tunning Smile i mam zamiar przerobic ak74 na beryla wz 96 Smile http://img236.imageshack.us/my.php?image=dsc0002vg2.jpg
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Kymona to jak byśmy wrócili z takiej akcji w śniegu to wszyscy do szpitala by poszli to 2 tyg. co najmniej. Na moje zima i jungle odpada Confused off cozz ubolewam z tego powodu Sad

Co do wypowiedzi Piciasa ja w tuningu nie widze przyjemności i interesuje mnie efekt końcowy, ma dobrze strzelać Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a kto tuning zrobi to już mniej ważne.

Co do Jackuba to wiadomo ze każdy w swojej profesji dąży do jak największego profesjonalizmu. Jackub jak postrzelasz się w lesie to zobaczysz, że lepiej gdzieś się zamaskować, podkraść niż walić z 50 m bo nie dość że nie widzisz to jeszcze przeciwnik może nie poczuć trafienia a sznury kulek to nie w naszym stylu.
Ja w lesie trafiłem Bandiegoo z 4 m a Bresiek był 3 m za nim i tak mnie nie widział, więc zamiast w giverę wole inwestować w siebie zawsze to sprawiało mi satysfakcją ściągnąć kogoś z ukrycia żeby nawet nie wiedział skąd Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam w odbycie narazie tuning Smile jak i na U1 jak i na C1 starcza mi tylko zwiekszona bateria. starcza mi 9.6V i narazie nie mam zamiaru nic tuningowac. chociaz marzy mi sie M14 z zajeb... tuningiem i do niego luneta i snajpienie Very Happy
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się niestety pogodzić z faktem, że jak tuningujemy giwerę mechanicznie(sprężyna, cylinder itp.) to musimy się liczyć z szybszym zużywaniem się częsci stockowych. Mocniejsze tuningowanie moim zdaniem to studnia bez dna, chociażby dlatego, że jak wymieniamy np. sprężynę mocniejszą, trzeba kupić baterię o większym voltarzu, za tym idzie wymiana zębatek itp. Kto ma dużo kasy na wymianę części to coprawda może sobie na to pozwolić. No ale w brew pozorom to jest tak jak mówi Giller. Duża moc wcale nie musi równać się umiejętnością strzelca.(wyjątek w przypaku, jeśli strzelec ma zajebistego skila i zajebisty tuning8) W takim wypadku może naprawdę porobić przeciwnika:) )[/url]
_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum