Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DZisiejsza akcja - podzielcie się wrażeniami

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 5:06 pm    Temat postu: DZisiejsza akcja - podzielcie się wrażeniami Odpowiedz z cytatem

jakoz iz wpadło w zwyczaj że każdy dzieli się zawsze wrażeniami po akcji założyłem nowy topic Razz uwazam że dzisiejsza akcja była udana szczególnie jak gilas na wabia złowił pół drużyny którzy przez to weszli prosto pod lufe mego aega Razz
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj było jak zresztą zawsze super, z moją pompką uwijałem się jak w ukropie i udało mi się zaliczycz kilka celnych trafień. Najlepsze to chyba Jackuba jak prawie przyłorzyłem mu lufę do klaty Twisted Evil wszystkie trafienia z odległości nie większej niż 5-7 m. Ale i tak nie moge się doczekać AEG.
Dobra akcja była też z Hudyxem gdzie Leona Zawodowca żeśmy w dwójkę walneli w szopie Twisted Evil Ogólnie był dzisiaj BIG KILL Cool I akcja w choinkach gdzie zwabiłem wszystkich przeciwników, później i tak Fifi wszystkich zdjął Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza akcja, jak juz od dawna jest, była udana. W sumie były tylko rozgrywki Team Deat Match TDM ale i tak nikt nie zaużawył a conajmiej nie pomyślał i CTF albo żeby wypróbować DM.
W sumie to pierwsza akcja mnie rozkręcila bo wykosiłem całą drużynę przeciwną a potem to tylko jazda.
Zajefajny był motyw polowania na Gilasa który skusił nas swoją osobą prosto w pułapkę. (I tu brava dla Gilesa. Podejżewam ze czytałeć Taktykę błędu - Dicsona wprawdzie fantastyka ale troche mozna sie nad nią zastanowić). Strzał prosto (Autor strzału - oczywiście Gilas) w SERCE po uprzednim przyłozeniu lufy do mojego cielska powinna mnie zasmucić ale chyba to źle odebrałam bo ubawiłem sie jak nigdy, chyba sie zaśmiałem z samego siebie. (Znowu brawa!)
No mogę też powiedzieć że mój pistolet za 9,90 też mnie zadowolił ale postanowiłem popracować na zakup czegoś innszego prawdopodobnie P990 który wysmienicie lezy w dłoni.
Troche sie nabiegałem ale dla poprawienia skila czego sie nie robi.
Nic tylko więcej takich zajmujących jak i zarazem wciągających w świat ASG akcji.

W sumie wszystkim którzy brali udział w akcji należą sie podziękowania chociazby od mojej osoby bo atmosfera dzisiejszej akcji była i nawet teraz jest cieżka do opisania to była dobra "zabawa"
THX do wszystkich uczestników.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek, Jacek - Pif paf! xDDDDDDD

Miło byłoSmile

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli jednak akcja sie odbyła Smile i widze że całkiem grubo było Smile
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj było i to nawet wiele fajnych akcji wyniknęło Twisted Evil myślę ze w tą sobotę frekfencja dopisze bo jestem spragniopny CTFa Twisted Evil można nawet 4x4 zrobić Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak CTF 4 na 4 to ja saperke biore i okopuje sie na defensie bo za stary jestem na bieganie Twisted Evil

Tak szczerze to bym pograł CTF 7X7 moze to proste marzenie się spełni. Postarajcie się.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spełni się ale raczej dopiero na wiosnęSmile Ja ogólnie nie mogę się doczekać słonecznego kwietnia:)
Giller... Kogo nazwałeś mianem LEONA ZAWODOWCA? Razz chyba muszę sobie zastrzec moją ksywkęSmile

_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mianem Leona Zawodowca nazwę każdego kto zwiesi się z wyższego poziomu na niższy i w pozycji do góry nogami zacznie ostrzeliwywać przeciwników. Więc każdy tak może Twisted Evil i nie jest to nic personalnego chodzi o wzór z filmu Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam !!!
Gilas po tych wyczynach na akcyjce to leona zawodowca odstawił niemal tak dobrze jak oryginał.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum