Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

21.06.2009 U3

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 3:33 pm    Temat postu: 21.06.2009 U3 Odpowiedz z cytatem

Porcja fotek ode mnie:

http://www.4shared.com/file/113237697/e2481f6a/U3_-_21062009.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samym początku chce podziękować, wszystkim obecnym na akcji. Łącznie 10 osób.
Wyszła stara dobra kameralka, jak za dawnych czasów, los sprawił że byli starzy wyżeracze z wągrowca. (Nawet bresiek był)
Zaczęliśmy z 30 min opóźnieniem.
Na początku mała pogaducha z miejscowym wędkarzem, który nas szybko skojarzył i zmienił miejsce parkowania samochodu, po czym szerokim łukiem obszedł teren akcji. (Opłacała sie ta imprezka - Patrz glinno)
Szybki podział na wolne elektrony bez radia i początkujące Wink zwieracze z radiami Razz
5 vs. 5
Kameralne bezproblemowe scenariusze tak jak lubimy e- SJ-otki.
Można by pokusić się o stwierdzenie stare spotkanie po latach.
Ciekawe u mnie było tylko, obrona flagi i nic po za tym bez zgrzytów jak to miedzy kumplami.

Jedyna jaka myśl mi się nasuwa to (z resztą sanczo twierdzi to samo Smile ), dawno nie było SPRING PARTY.
Dodatkowo korci mnie jakaś akcja z wszelkimi ograniczeniami, czy to w limitach żyć czy też w ammo.

Wiluś -> Nie przejmuj się miałeś ciężki dzień Smile.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry za spóźnienie po imprezie bylem.
no pierwsza akcja z wzmocnionym starym dobrym kałachem
dziś nie miałem wrażenia że mam za słabą moc i wszyscy się przyznawali do trafień

sorry Gilek za trafienia w głowę , nie były zamierzone, nie kucaj jak do Ciebie strzelam, sorry Bresiek za cohones,

no akcji było wiele fajnych, pierwsza jak wyelimowalem 4 z 5 graczy z tym że Stachu miał zacinke
akcja jak podchodzę przez las próbuje wytężyć wzrok przez cholerną siatkę i widzę mówię se tam musi ktoś być , no i cień się rusza ratata, schodzi Gilek
jestem w lesie za mna idzie Fearie siedza i widze na 70% zasięgu Gilasa i słyszę bbo gada głośno, ale czekam bo ktoś się jeszcze kreci i myślę 70% i kraje to nie jest pewny strzał, ale w koncu Feraie mówi prze radio lemon k... dojedz ich , i jak maszyna na rozkaz rartat i schodzi Gilek

a potem znowu przesiadka na p90 i znów ludzie nie czuli kulek odemnie kiedy walilem do nich na 80-90% zasiegu ale czysty strzal odslonieci calkowicie. wniosek
trzeba ciutke wzmocnić P.. Stachy mnie zgnoi teraz Smile

popelnilem dziś również bład za który sam sie skarcę, z nawyku zapomniawszy o mocy i ze zbyt bliskiej odleglosci przez krzaczory strzelilem, na szczescie na pojedynczym. sorry za ten wybryk sie wiecej nie powtórzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj postrzelaliśmy kameralnie w 10, co już od dawna się nie zdarzyło, nawet starego dinozaura Breśka coś na akcję przygnało Shocked

Jak zwykle zaczęliśmy o 11, bo wstać wcześniej to się nie da, załadować magów w domu się nie da, pogadać z każdym z osobna trzeba i w ogóle to godzina na przygotowania musi być minimum Exclamation Exclamation Exclamation

Podzieliliśmy wszystkie "wolne elektrony" na 2 strony i próbowaliśmy stworzyć drużynę. Muszę przyznać, że w końcu zaobserwowałem jakiś team-work (przynajmniej po naszej stronie Very Happy ) Ataki były koordynowane, podawanie pozycji przez radio, nikt nie hasał samopas, wszędzie chodziliśmy grupkami. Jedynie Wilusiowi załączył się wspomniany syndrom "wolnego elektronu", ale został stłumiony w zarodku Very Happy

W 1 akcji wynik bardzo szybko ustalił Lemon, który podczas, gdy my się broniliśmy powyrzynał większość przeciwników.
W 2 mimo początkowych strat dwójkowa współpraca z Feariem zapewniła nam zwycięstwo.
CTF bardzo długi i bez rozstrzygnięcia. Kiedy przyszło mi patrolować górkę mogłem koordynować działania na śród polu. Lament Gillera spod 2 flagi, że ten ... wszystko widzi i melduje przez radio było z górki doskonale słychać Very Happy W rezultacie kilka razy zaatakowaliśmy, kilka razy nam tyłki przetrzepano, kilka razy przeciwnikom tyłki przetrzepaliśmy i skończyliśmy bez rozstrzygnięcia.
Na koniec jeszcze 2 szybkie akcyjki (niestety przegrane) i do domku Very Happy

Trochę jeszcze musimy poprawić ale zmierzamy w dobrą stronę, dzięki wszystkim za dobrą zabawę Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobało mi się. Mogłem sobie na semi postrzelać i jak kulka trafiała to koleś schodził. Zero kwasów i wogóle. Brak strachu że mi ktoś wygarnie z miliona FPS. Przyznawanie się zaowocowało tym że przez to parę godz. ledwie koło 100kulek wywaliłem a nie odczuwałem na brak killi. Brakowało mi czegoś takiego: ) No i na zdjęciach wyglądam najbardziej pr0.

p.s. pamiętajcie o Lemona nakolannikach: )

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanczo, ależ rozstrzygnięcie CTF było ;] Zajumaliśmy wam 2x flagę (nieskutecznie) ;]

Gilas w tygodniu mogę ci naprawić tą mp5. Głupio mi że w moich rękach akurat padła.

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie akcja mega! ale Jacku nigdy ze Staszkiem nie zapomnimy Ci tego gwizdka Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Stasiu... KILLYM!!!!!!!!
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tobie słomix było pisane zginąć od mojej kulki ;]
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stasiu... nie mam Ci tego za złe. Zdarza się Cool ale Jacka KILLYM!!!!!
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KILLYM I ZGWAUĆYM!! Very Happy
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm kusząca propozycja Smile Wink

tylko że ja łatwy nie jestem

dobra ...

gdzie i o której Smile

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum