Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

novy team asg w wagrowcu .....

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 3:12 pm    Temat postu: novy team asg w wagrowcu ..... Odpowiedz z cytatem

FFF - pamiętacie tych gosci co pojwaili się ostatnio na akcji na wodzy goscia znanego takze pod ksywą platfus:p oni założyli team nie sądze zeby mieli broń itd ... może tylko wojna który jest razem z nimi fakt faktem niemem nic do nowo pojawiających sie druzyn ale mi ludzie pokroju dresów nie podchodzą . jednego może więcej znam bardziej z negatywnej strony ale to już moje odczucia .... oto link do wm http://wmasg.pl/view.php?q=ekipa&id=1038

Hubie - wiesz może ktoś kto ma lepsze giwery do nich dołaczy i nie bedzie tak źle ,przynajmniej bedą dwa teamy
a co do drechów to nie zawsze są to jakieś poj%$y (chociarz przeważnie ) może ci akurat wykażą sie entuzjazmem i nas zaskoczą

EDIT: na wmasg`u pisze że mają jednogo AEG`a

The_piotrex - Sprawa jets bardziej prozaiczna. Nie chodzi tutaj o tworzenie ekipy ASG bo oni to mają pewnie gdzieś. Zrseztą widac po doborze nazwy i loga.Tutaj chodzi o manifestacje swojego istnienia i faktu tworzenia mikrospołeczności - swojej grupy. Dlatego też równie dobrze mogliby zarejestrować się na stronie maniaków wędkarstwa. Fakt wybrania ASg i GROMu jako anzwy i loga ekipy świafdczy ejdynei o checi dowartosciowania sie. Pokazania że sa twardzi i dobrzy jak GROM, co objawia się tylko i wyłącznie poprzez nazwę i logo... Zresztą dajmy im szansę pokazać co sobą reprezentują.

Hubie - zainteresowania jednego z nich : ASG, RPG, fotografia, II wojna światowa, broń biała, współczesne wojskowe oddziały specjalne, dziewoje, alkochol ;D.
gościu też lubi drugą wojne światową ,rpg i współczesne wojo to tak samo jak ja
myśle że nie bedzie tak źle ,my jak zakładaliśmy G.R.O.T też byliśmy grupką ludzi z cienkimi giwerami i entuzjazmem

FFF - mój teks zabrzmiał trozke ostentacyjnie i egoistycznie chociarz niemiał miec takiego wydzwięku i nie mam zamiaru odbierac im szansy ale sądze że takie cos jak ekipa na wm nie jest odpowiednim miejscem by sie zaprezentowac moim zdanim liczy sie skill a nie gun ale ale kontynuując tą mysl mozna takze dodac stwierdzenie że nie ma sensu robic np druzyny na gwałt by sie zaprezentowac na forum tylko mozna zaprezentowac swe umiejętnosci wsród bardzo licznego grona maniaków z naszego miasta ... skoro trafili do nas to jest dobrze

Stachu - w sumie to kto ich wie, każdy jakoś zaczynał.

tylko te dresy mnie odstraszają, ale nikt mi sie chyba nie dziwi, stereotyp juz zbyt głęboko zakorzeniony w mojej świadomości.

btw dziś widziałem tego blondi co wczoraj nie chciał wyjść z kolegami z szopy, te same kreszowe niebieskie spodnie :]

FFF - hubix wymieniłeś akurat zainteresowania wojny który buł już na kilku akcjach ma broń itd i napewno nie jest drechem co do reszty ... zreztą i tak zobaczymy

Hubie - nie wiedziałem że to wojna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum