Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

30.08.2009 Twierdza Ostrolesie II

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 7:41 am    Temat postu: 30.08.2009 Twierdza Ostrolesie II Odpowiedz z cytatem

Teren: miodzio
Ekipa: miodzio
Pogoda: miodzio
Organizator załatwił nawet brak komarów

Mega wypas strzelanka, 14 fragów w tym 7 od tylca heheh

Cytat:
MAKU: stosunek obrony do ataku 2:1 +- 15%, nie wiem czy ktoś ci pozwoli śmigać na tyłyVery HappyVery Happy
- daje rade ubito 4 vikingów, 3 PSBASG.

z tego miejsca chciałbym podziękować Makowi że przydzielił nas do obrony, to był wyśminity pomysł, dowódcy chętnie korzystali z naszej pomocy w czyszczeniu atakującej strony i puszczali nas w wir wydarzeń hihhi, nigdy sie jeszcze tyle nie nachodziłem ćwicząc siedzenie na dupie heheh

kiepska śmierć moja i Sancza, kiedy wyczyściliśmy mały oddział atakujący nasz przyczółek w czasie powrotu do bazy zostaliśmy ostrzelani przez jednego z naszych, (niestety to jest tak często że kiedy sie wraca z tyłów wprost na gębę dostaje sie od swoich , ale kurde koles miał w ciul czasu by sie kapnac ze skoro biegniemy pełną parą do bazy z niewycelowanymi giwerami, oznaczeni na obydwu ramionach kolo od nas 10 m Sad ), wszyscy wiedzieli że robimy raban na dole i maja nam to zostawić i nie strzelali, meldowaliśy przez radio że ubiliśmy wszystko, no i dusza (troche naszej winy w tym że nie zaczekaliśmy na solidne potwierdzenie od Opticsa, że możemy wracać, Było straszny syf na radiu) z tymże tak jak mówie jeden człowiek strzelał, a cała reszta bunkru czekała aż dobiegniemy, może jakiś modzik nie wiem, w każdym razie to cieżko znieść gdyż przez to ominął nas ubaw po pachy w Paśniku (ale tam było fajno, Sanczo na pewno byśmy wytrzymali z co najmniej 5 sekund, my 2 i ich massssssssaaaa hehe)

no i teraz niefajny akcent, kiedy udało sie już nam wylądować na tyle atakujących, potem ominąć czujke na tyłach, i podejsc pod główne uderzenie, po tym jak zastrzeliłem 1 gostka najbliżej mnie koleś sie odwrócił spojrzał na mnie a potem zawołał do swoich i wskazał skąd dostał momentalnie 4 sie odwórciło i ruszyło na Gilasa Smile bo mnie nie widzieli, utłukłem ich potem , ale jest to wkórwiające, wszyscy w szale walki nie mieli szans zobaczyc ze im jeden odpadł, koles se zawołał i wskazał na tyły, CHAMÓWA,
kiedy szedłem na respa spytałem z jakiej są drużyny
odpowiedz padła i mnie niestety nie zaskoczyła: VIKING

także gdyby nie to, być może z gilasem potłukli byśmy ich bardziej, moze nie przechyliło by to szali na naszą stronę gdyż ostatecznie wleżli nam do bazy , ale kto wie inaczej by sie to potoczyłoSmile

no i żaden CHAM nie jest wstanie mi zepsuć tak humoru by bilans nie wyszedł na to że jestem bardzo zadowolony z wycieczki do Ostrolesia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duscann



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 394

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dać chama na forum Konfederacji takie coś nie powinno się zdarzyć! Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co te nerwy? Przecież na pewno "koleś był nowy", "to sie wiecej nie powtorzy" a tak w ogole "to nie miało miejsca" Razz
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonio



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 124

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ring z tym, Panowie. Po to jest. Ustali się kto zacz i już. Może faktycznie jest to jakiś 16-to letni rekrut ( lepiej żeby był Wink ) Jak Wy nie napiszecie to sam otworzę temat. Bo to obciach dla całej strony konfliktu a po co ma się powtarzać.

Fajnie, że mieliście dużo okazji do postrzelania Smile U mnie nie wszyscy mieli. No ale wiadomo - stosunek sił 2:1 (w rzeczywistości dziękowali by Bogu i Wujkowi Sam'owi Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż ja nie rozpoznałem że to Viking gdyż aż tak często nie miałem z nimi do czynienia, sprawa wyglądała tak iż, wydaje mi się że to nie był 16 latek, coś na kształt jasnego plecaczka może pojemnika z wodą na plecach, jednolitego koloru, koleś, zanim zaczął krzyczeć medyk pokazał ekipie że dostał w plecy, następnie 4-5 się odwraca (to był moment i już walili do tyłu a jak ja strzelałem to wszyscy na przód patrzyli) i wala w kierunku nas ja bylem w krzaczorach, wiec mnie nie widzieli, wala do Gilasa, następnie ktoś podąża do zabitego wyłania się za drzewa i obrywa ode mnie, już biegną koledzy, strzelam już w inny kierunek, trafiam 2 i dostaje się pod ostry ogień nieprzyjaciela, (nie wspomniałem o tym ale mam jakieś głupie wrażenie ze 2 który oberwał podpowiadał następnemu który podleciał gdzie jestem bo jakby chwile rozmawiali patrząc se w moja stronę i nagle koleś podnosi giwerę i zaczyna strzelać) tego już pamietam niższy dłuższe włosy błąd, jego zapytałem co za ekipa. mój błąd ze nie spytałem o ksywkę, ale byłem tak wkuty ze szok, jeszcze jak szedłem do respa na minę wlazłem Sad.

nie był to pierwszy przypadek z takim zachowaniem, ja jak ktoś mnie zajdzie w dupal a i dostane to nawet nie krzycze ostentacyjnie dostałem tyko po ciuchu patrze jak się rozwinie dalej sytuacje, bo mnie to zawsze rozpierdziela jak ktoś efektownie i po cichu w dupala wjeżdża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierze sie ksywkę i jazda z koksem od razu się to pierze. Bo na forum to cała drużyna sięga razy przez jednostkę a tak to drużyna wie o kogo chodzi i bardziej wychodzi z tego z twarzą.

Szkoda Lemon że nie próbowałeś zdobyć ksywki kolesia.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój błąd dlatego nie wiem czy iść z tym na ring, ale byłem wkuty jak osa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonio



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 124

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę napisać. Nie trzeba zaraz w tonie opierdalania ale na zasadzie wyjaśnienia sytuacji na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to w ręce Twoje Antonio składam abyś coś ostrzegającego informującego że strasznie psuje to FUN napisał kierując to do wszystkich oraz przykłuć uwagę Vikingów aby się z tym zapoznali,

ja ze swej strony będę brał ksywke na drugi raz, żeby niepotrzebnie nie dostało się niezasłużonym, i wtedy sam udam sie na ring.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lemonvip napisał:
Teren: miodzio
Ekipa: miodzio
Pogoda: miodzio
Organizator załatwił nawet brak komarów

Nic dodać nic ująć Twisted Evil
I te akcje zwiadowcze w lesie Mr. Green mega fajny klimat. Dobrze, że nie jest tak daleko z Wągrowca bo chciałbym tam jeszcze nie raz postrzelać.

Co do zachowanie nie fair nie mogę pomóc, nie zapamiętałem tego gościa Sad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum