Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

M4A1 TM

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 6:05 pm    Temat postu: M4A1 TM Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy elektryk, wszedłem w jego posiadanie wymieniając się za M700.
Co tu dużo o nim mówić, jak każdy TM działał idealnie, mimo że dostałem do jako sprzęt przechodzony. Ani jednej zacinki zarówno w GB jak i kulek w lufie. Za sprawą magicznego "hopka" TM'a strzelał daleko a co ważniejsze bardzo celnie jak na replikę z 280fps, choć przyznam że czasem w lesie odczuwałem brak zasięgu. Służyła mi około roku po czym sprzedałem ją aby kupić coś mocniejszego.

Zalety:
- Bardzo celny
- Bezawaryjna praca
- Stosunkowo lekki i cichy
- Rączka transportowa montowana na RIS dzięki czemu można było zamiast niej zamontować koli
- Moc idealna do CQB

Wady:
- Body z ABS'u - bardzo szybko urwałem "uszy" i musiałem doklejać
- Syndrom "chwiejnej lufy" - łączenie lufy zewnętrznej z body szybko się wyrabiało, wtedy jeszcze nie wiedziałem że można to naprawić stosunkowo małymi nakładami
- Trochę za mała moc do działań w lesie



_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Recenzje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum