Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co do "Sejfa"

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwo w ASG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:48 am    Temat postu: co do "Sejfa" Odpowiedz z cytatem

Potoczny "Sejf Point", czyli miejsce bezpieczne od ognia. Gdzież on?! Będąc na ostatniej strzelance na U1 zauważyłem, iż takie coś u nas nie istnieje. Przy "boxach", gdzie "niby" mamy "sejfa" zapamiętała mi się śliczna twarzyczka Staszka kiedy akcja się rozgrywała przy "sejfie". Jednak nie tylko on tam rozgrywał akcje, wiele osób tam widziałem jak się strzelało. Dlatego proponuje bezapelacyjnie przenieść sejfa na parking. Tak daleko to jest no ale cóż. Gdzie przechowywać swoje graty? Kwestia indywidualna. Samochody są i myślę, iż koledzy są tak uprzejmi i użyczą auta jako przechowywalnie. Jak dla mnie nie podlega to zbędnym dyskusją. Pozdro 600!
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graty trzymamy w autach albo w "garażach", jaśli w "garażu" to trzeba się liczyć z tym że tam wchodząc w czasie akcji (nawet jako ''trup'') można zarobić jakąś zaplątną kulineczke. Sejf jest przy autach.
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwo w ASG Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum