Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cwartkowe strzelanko 06.05.2010 - U1

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 10:32 pm    Temat postu: Cwartkowe strzelanko 06.05.2010 - U1 Odpowiedz z cytatem

No i nie wymiękliśmy i tak się zaczęło spring party.
Dla mnie miodzio
Graliśmy 5 vs. 7.
W pierwszej drużynie: Budzik, SAS, Ciastek, Stachu i Ja, po przeciwnej stronie stanęło 7 wspaniałych Smile Siwy + Brachol, Jasiu, i reszty nie spamiętałem. Sad (bardzo przepraszam).
Tu trzeba kilka słów powiedzieć o drużynie przeciwnej koledzy są z Żbietki a o ASG powiedzieli się od Siwego z którym mam przyjemność pracować w PUP, i za dobrą rada wuja SAMA Razz zakupili szoty, maski i tak się zaczęło. Chłopaki strzelają między w każdy dzień tygodnia jak czas pozowli głównie wieczorami po robocie, jak ktoś u nich stwierdził to robią to dla dobrej zabawy.
Na samym początku omówiliśmy zasady ASG i wszelkie ograniczenia jakie narzuca CQB szybkie zaznajomienie się z terenem podział drużyn i rozpoczęły się TDM.
Musze stwierdzić że było miło i przyjemnie, jak zawsze, przeciwnik szybko wgryzł się w arkana CQB i muszę stwierdzić że fortuna sprzyjała raz jednym a raz drugim, mnie samemu przypominało się jak to dobrze pobiegać z pompą i w końcu szot przemówił. hehehe

Z ciekawych sytuacji to złoty strzał z 40 metrów z 2 z sali gościa na dachu 3 po przekątnej brachol SIWEGO się zdziwił, w tej samem akcji ubiłem z klameczki na piętrze 3 dwóch delikwentów wspinając się na ustawiony murek z cegieł. No i zajście od tyłu kolegów podczas ostaniej akci trzy strzały z 30 metów i trzy kile Razz
potem jeszcze jeden i koniec dnia na U1 skończyliśmy o 20.30.

THX for ALL.

Koledzy z Żbietki na pewno wynieśli sporo doświadczenia i dobrzej zabawy.
Trzeba przyznać że w obronie są naprawdę w obronie.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano tak, fajnie się grało Smile I trzeba dodać że bardzo honorowo grali.
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SAS



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 41

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to trzeba powtórzyć !! i nikomu deszcz nie przeszkadzał
_________________
Who Dares Wins - Do odwa?nych ?wiat nale?y
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
error



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 51

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedługo umowimy sie na rewanż!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum