Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

27.12.2006 - BIG KILL
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:43 pm    Temat postu: 27.12.2006 - BIG KILL Odpowiedz z cytatem

Powiem tak było bardzo, bardzo dobrze Cool
Wrażenia i inne napisze później a jest co opisywać Twisted Evil ogólnie to pewnie Bandi się troszkę wku.... że go nie było bo ta akcja to kolejna (druga) udana strzelanka z Wronkami i ludźmi z Czarnowa (sory ale ksyw nie pamiętam)
Wiadomo jakieś nieporozumienia były ale one zawsze się będą zdarzać Twisted Evil
DUŻE OKA Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRRRRRRRRRRRUBO Smile

nie mam siły opisywać ciekawych akcji, za dużo ich było.

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcje the beściak ,troche mi brakowało bandiego i jego auto Twisted Evil ekipy z wronek i czarnowa dobre asiory Laughing nie moge sie doczekac następnej strzelanki Twisted Evil

gilek wrzuć fotki

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hudyx



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 59

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowionka dla ekipy z Wronek i Czarnkowa
akcja była MIOZGA,pełno świetnych akcji,
wpadki też były hehe raczej upadki kilka osób zaliczyło stylowe gleby.
nic zostało tylko czekać na kolejną świetną akcję
no i czekamy na fotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monique



Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 208

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strzelanka swietna, nie moge doczekac sie kolejnej Wink mam nadzieje ze do spotkania w czarnkowie w sobote 30 dojdzie Wink my na pewno sie wybieramy Smile pozdrowionka dla wszystkich
_________________
4[FUN] Public Relations
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden wielki pozytyw:D jak sobie odpoczne i sie wyśpie to moze cos więcej napisze:D
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artoo



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było godnie i super ale .... w pewnych momentach czułem sie jak bym walczył z terminatorami. Nie wiem czy mieli jakieś tarcze ochronne czy coś w tym stylu ale moje kulki chyba sie od naszych drogich przeciwników odbijały Very Happy Very Happy Very Happy Smile Paru ludzików pewnie przyzna mi racje ale mimo to




BAWIŁEM SIĘ ŚWIETNIE!!!!!!!!!

_________________
O moje gierki, gierki kochane
Ja was nigdy kocha? nie zaprzestane
I nawet gdy b?d? w trumne pakowa?
To ja sie b?de respawnowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Antonio



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 124

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za bardzo dobrą zabawę. To był dobrze spędzony dzień.

Co do zarzutu terminatorstwa z powyższego postu: Wypowiem się bo już kilka razy jedna osoba z Wągrowca zwracała mi uwagę, że "ten w kamizelce dostał a się nie przyznał"

1. Aby tak twierdzić to NIE może ci się "wydawać", że przeciwnik dostał. Musisz być tego pewien ...
2. ... albowiem replika ASG to nie prawdziwa broń. To, że przeciwnik był w celowniku nie znaczy, że musiał dostać, nawet jeśli poślesz chmarę kulek w jego kierunku.
3. Nie można się też łudzić, że jeśli strzelasz na sporą odległość to przeciwnik poczuje albo usłyszy kulki uderzające w korpus czy nogi. Wiem bo sam się wkurzam z tego powodu czasem. Dlatego na bardzo duże odległości staram się kierować serie w górne partie ciała (najlepiej w głowę) ... albo w broń i odsłonięte dłonie.
4. Jeśli jesteś pewien, że przeciwnik dostał to krzyczysz, że dostał i on wtedy MUSI zejść. Racje ma strzelający. Stosujemy te zasadę w 4FUN i była o niej dziś mowa.
5. Terminatorstwo psuję całkowicie zabawę i ideę ASG. I w 4FUN jesteśmy WSZYSCY co do tego zgodni.

Tym, którzy mają wątpliwości radzę zamontować lunetki na replikach a wtedy będzie wiadomo czy przeciwnik dostał czy nie. U nas ludzie montowali lunetki nawet na MP5tkach. Mądra rzecz bo pozwala lepiej zrozumieć balistykę "małej białej"
Czasem trzeba zaryzykować i podejść na odległość z jakiej nasza replika jest naprawde skuteczna...

PS. Sorry Giller za tego całego maga co w Ciebie wyprułem Smile Musiałem mieć pewność bo przez krzaki to nigdy nie wiadomo jak kulki polecą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebyło mnie więc żałuje:( a co do terminatorstwa moze artur przxesadził ..... jest nowy więc moze nie przyzwyczajony do zasięgu swojej repliki bądz umiejetnosci innych do uciekania przed kulkami Very Happy ale tak jak napisałes antonio trzeba byc pewnym ale wiadomo nie można z tego robic pewnego rodzaju furtki (oczyiscie nie tyczy się ciebie ) do oszukiwania - " nie jestes pewny trafienia więc ja nadal żyje " to takie moje refleksje na temat terminatorstwa - oczywisci jak było na akcji nie wiem więc nie moge pisać wsych ostrzeżeń
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja była bardzo zajefajna. Przepraszam ludków którz siedzieli przy fladze ale naprawde myślałem że jak siedzicie i się ładujecie to jesteście trupy. Ale i tal akcja była zarąbista:) Duże OK dla Wronek i Czarnkowa (nie mówie po nazwach składów bo podobno w czarnowie jest ich kilka i się w tym pogubiłem troszku). Po dzisiejszej akcji wysnuwam jeden morał a mianowicie: NIE brać na akcej za wiele kulek bo Ci je all zjedząSad. co do terminatorstwa to ono rzeczywiście psuje zabawe ale na szczęscie go ni było, no może drobne nieporozumienia lub wątpliwości czasem.

p.s. Jedziemy w sobote do Czarnkowa?

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywioscie ze tek już ładuje batke Smile nie było mnie ale mam nadzieje że zabawa ędzie przednia i ktoś mnie zabierze więc rezerwóje miejsce Very Happy
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antonio nie mam urazy za cały high cap który wystrzelałeś we mnie bo gdyby przez krzaczory przeszły 2-5 kulek co by mnie trafiły to oka waliś 5 sek i w 5 mnie trafi i schodze, ale chodziło o to że ja już w 2 dostałem a ty z 5-6 waliłeś dwa razy krzyknąłem "dostałem" z trzecim dodałem "ku... dostałem" Twisted Evil ogólnie postrzałów sie nie boje. Tylko ile można krzyczeć i jak mam podnieść ręke leżąc, niby można Cool ale trzeba też słuchać Cool nawet inni gracze słyszeli Cool

Poza tym podobają mi sie tak zwane NSK (No Shot Kill) czyli zabicie bez wystrzału, dzisiaj zaliczyłem jedno Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Kilka strzałów po plecach i z większej odległości też sie trafiło
Ogólnie było bardzo dużo strzelania dzisiaj Twisted Evil Twisted Evil
Poza tym ileż to razy natknąłem się na pare Plateauu (kurde jak sie czyta tę ksywę, fonetycznie proszę Very Happy) i Monikę to już chyba nie zlicze Twisted Evil sory za tego heada ale cóż czasem tak była prosto w okulary Cool znaczy sie mam dobrze kolimator ustawiony Twisted Evil

Co go guna to MIODZIO M120 robi swoje, troche pod machą mi sie zwiększyło. Gun nie zawiódł ani razu naprawdę dobrze sie strzela, solidna konstrukcja i dobre osiągi, brak opóźnienia na spuście i dość dobra szybkostrzelność czynią guna wartego uwagi. W ogóle z tego co widziałem Mp5 Moniki też dobrze wykonane i w sklepie trzymałem L85 solidna konstrukcja. Duży plus za wykonanie dla G&G mam nadzieję że test trwałość też przejdą pozytywnie Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fearie w styczniu ci oddam 1000 kulek sry że jak żul sie zachowałem ale siano co miałem odłożone na kulki przehlałem Crying or Very sad

co do terminatorstwa albo zachowania nie fair play to nie widziałem żadnych ,w 2 rundzie CTF miałem sytuacje że koleżanka Kinga o ile dobrze pamiętam Razz wywaliła we mnie z 6 strzałów z około 2-3 m z gaziaka i nie poczułęm że dostaje ale głupio mi było zaprzeczyć zresztą w CTF to nie problem przejść sie 3 min żeby znowu żyć Twisted Evil mam nadzieje że nie ma mi tego za złe Wink

a co do akcji wszystkie były zaj@#iste najbardziej mi sie podobała akcja CTF jak ja Maku i Hudy zakradliśmy sie lasem od tyłu do flagi wroga ,jesteśmy z 5 m od flagi w lesie i zaraz jakaś panienka krzyczy "ej tam są" albo coś w tym stylu no to my spojrzenie na siebie i kurna full sprintem po flage Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil jak zobaczyłem że nadbiega wróg cały czas trzymałem wciśnięty spust Twisted Evil niestety dostałęm w ręke później hudego i maka też zkosili ale akcja była godna Cool
później podobna akcja ze stachem i na końcu gilek ratujący sytuacje ale o tym niech ktoś inny opowie bo mi sie nie chce Razz

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonio



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 124

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mea Culpa. Serio, bardzo mi przykro, że wywaliłem całego maga. Moja MP5-tka hałasuje jak strzela a do tego słuchawka w drugim uchu Sad Założyłem jednak, że jak dostaniesz to się jakoś zasłonisz, ręke wyciągniesz albo wstaniesz ... dlatego waliłem i czekałem na jakieś spektakularne "efekty wizualne" Smile

Bez obrazy ale nie marnował bym całego magazynka na jedną osobę bo jeszcze flaga była do zdobycia. Tak z czysto matematycznego punktu widzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICE
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 494

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szoook akcaj peirwsza klasa... Nie ma to jak dynamiszna napazanka... ciesze sie ze byli goscie i mam nadzieje zew bedziemy mieli takie spotkanka czesciej bo naprawde dobra rzecz... Nie mam ogolnych zastzrezen bo akcaj byla w porzadku pare wpadek bylo wiadomo ale ogol classa... Dziex za swietna akcje i pozdrowka... Razz

Dodane po 4 minutach:

a Giller apropo NSK to fakt niezla sprawa... a jaka satysfakcja Smile 2 zaliczone... godnnnnnnnnie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum