Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

roślinki

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy jeste? za niszczeniem ro?linek??
Nie! zostawić roślinki w spokoju
40%
 40%  [ 2 ]
A czemu nie?? Przecież odrosną
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 5:20 pm    Temat postu: roślinki Odpowiedz z cytatem

Bandi: porusze ten temat bo ostatnio sie bulwersowalem z jedna osoba na ten temat na akcji. zostawcie roslinki w spokoju. mowie w szczegolnosci do Olka ktory na ostatniej akcji zrobil z siebie chodzacego krzaczora a i tak sie strzelalismy na urbanie. jesli chcecie sie kamuflowac to zrobcie se Ghillie Suit'a a nie niszczcie niewinnych roslinek!!!

Hubix: bandi dej spokój odrosną

Giller: Też jestem z nie niszczeniem przyrody , jak strzekamy na C1 to ewentualnie bo cała akcja jest w lesie, ale inaczej to dajcie spokój.

Yasi: Ja jestem całkowicie przeciw. Ale to chyba było wiadomo, na co zagłosuję. Kamuflaż, jeżeli takowy jest potrzebny - i tak powinien byc w miarę oszczędny. Na jakimś filmie instruktażowym widziałam - żeby nie było, że to tylko moja prywatna opinia. Nie nosi się połowy młodego drzewka na plecach.
Do tych, którzy głosują, że odrośnie: oj, kiedyś wam tlenu zabraknie, oj zabraknie...

The_PiotREX: Spox, kupię se twina 2x18 z EAN40 Albo zaczne z Megalodenem chodzić

Bandi: naprawde wiara uszanujcie troszke roślinność

Hubix: nie no pastwić sie bezsensu i dzwewka wyrwywać to ja jestem z a nie niszczeniem ,ale jak ktoś chce killka chwastów na hełm se wyrwać to nie mam nic przeciwko

Bacidus: nie widzialeś chyba Olka na ostatniej akcji to byla chodzace drzewo a nie "chwast na hełmie"

Giller: Jeśli ktoś chce "kilka chwastów" to przecież nikt nie ma pretencji ale są pewne granice. Nie całe drzewa.
p.s. Olek po co ci kamuflaż na U1

Olek: Po pierwsze uwielbiam chodzić na u1 w lesie
Po 2 nie wiecie ile wykozystałem tych gałęci wiecie to były 3 gałecie i to małe tylko umiejętnie uplecione w kamizelke Hehehehe

Yasi: Nie wiem czy aż tak umiejętnie... Ja tam cię widziałam z daleka, tak ci te krzaki od pleców odstawały... Powinna ci wystarczyć jedna i te "trochę chwastów". Picias, ja nie zamierzam przez czyjąś lekkomyślność zmuszać się do kupowania sprzętu umozliwiającego oddychanie nawet jeżeli to miał być żart z twojej strony.
I nie życzę sobie, żebyś zmieniał moje posty jakkolwiek bez zamieszczenia informacji, że pozwoliłeś sobie zmienić.

The_PiotREX: A co ci zmieniłem, i gdzie?
A co sprzętu: Ja Cie do niczego nie zmuszam. Ja mówię co ja zorbię kiedy zawartośc tlenu w atmosferze spadnie ponizej 18%

Yasi: Hm, znowu miałam okazję widzieć dwie wersje twojego postu. Chodzi o ten powyżej. Przed chwilą dopisałeś zdanie o sprzęcie. Mnie to osobiście denerwuje. Ja jeżeli edytuję post to w celu poprawienia interpunkcji czy przeoczonej literówki.
Nie wiem, może to Olek poprawiał, ale wydaje mi się, że raczej ty. Napisałam Kapoeira w temacie o sztukach walki, zostało poprawione na Capoeira. W każdym razie nie życzę sobie ingerencji w moje posty bez zaznaczenia tego faktu. Nie prosiłam o poprawienie mojej pisowni.

Bandi: popieram Yasi ale wroccie do tematu i otworzcie osobny temat "Zjebmy Się" wiec tak Olek. nie po to strzelamy sie na U1 zeby latac po krzakach. rozumiem raz sie zaczaic w lasku ale po cholere na ten jeden raz wyrywac krzaczory i naprawde to nie wygladalo na 3 galazki a raczej na 3 male drzewka. prosze nie robcie ludzie tak wiecej. chcecie jakis kamuflaz to z umiarem i nie na U1 tylko na C1

Yasi: Już wracam do tematu i przepraszam za off topic, ale naprawdę jest to nie do zniesienia.
Na C1 jest pełno gałęzi i liści, które leża sobie i już raczej nic z nich nie będzie, więc jak się z nich zrobi kamuflaż, to sie przyrodzie nie zaszkodzi. Tutaj natomiast (U1), jak ktoś chce się dobrze zakamuflować, proponuję się raczej zalać betonem i posypać trawą
Może to kwestia tego, że moja matka uczy biologii, nie wiem. Ale po prostu wystarczy mi świadomość, że piszę na tych Bogu ducha winnnych drzewkach...

Bandi: watpie czy to kwestia tego ze twoja mama uczy biologii bo moja nie uczy a mnie tez to wkurza

Olek: Spoko dobra spoko

Bandi: no mam nadzieje Olek ze sie jasno wyraziliśmy

Leon20: Hm... ja też jestem za ochroną przyrody. Jedną gałązkę to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale więcej? Ja osobiście nigdy na U1 nie wyrwałem jeszcze żadnego drzewka miałem owszem kiedyś kilka badyli na sobie ale zawsze jakieś stare i zasuszone. Tak więc Olek mam nadzieję że na U1 nigdy nie zobaczę cię z buszem na plecach:) (off topic: TO NIE PRAWDA ŻE BUSH LUBI SNAJPERA)

F&F&F: zagłosowałem na to iż odrosną ale po przeczytaniu postu i nieobecnosci na akcji czuje ze to był bład .... olek naprawde chodziłes z drzewem na plecach? jak tak to więcej tak nie rób:

Bandi: no istny chodzacy krzaczor

Hubie: Bandi napisał:
„..... nie po to strzelamy sie na U1 zeby latac po krzakach. rozumiem raz sie zaczaic w lasku.... „
po wejściu zakazu wchodzenia do budynków dla snajpera lasek nabrał wartości na u1 ,ty z elektrykiem sie odczep

Klucha: stop niszczeniu roślinek!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum