Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Silent War I - 8 maja 2011 Chodzież
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 3:18 pm    Temat postu: Silent War I - 8 maja 2011 Chodzież Odpowiedz z cytatem

Regulamin
1) Limity ammo – zgodne z KWN tzn.:
a) 300 kulek: Repliki broni głównych nie będące karabinami maszynowymi strzelającymi z taśmy amunicyjnej lub magazynka typu drum (M16, M4, AK47, MP5 i podobne)
b) 600 kulek: Repliki broni głównych z magazynkiem typu drum
c) 1200 kulek: Repliki broni głównych będące karabinami maszynowymi strzelające z taśmy amunicyjnej (M60, M249, PKM i podobne)
d) 50 kulek: Repliki broni bocznych(bron krótka jak glock, beretta oraz strzelby i pistolety maszynowe ze składanymi kolbami lub pistolety maszynowe bez kolby jak mp5k)
2) Doładowania – wyłącznie w RESPACH.
3) Limity fps – zgodne z KWN tzn.:
a) PISTOLETY MASZYNOWE: max 400 fps
b) KARABINY SZTURMOWE: max 450 fps
c) KARABINY MASZYNOWE: max 460 fps
d) KARABINY WYBOROWE i SNAJPERSKIE: max 650 fps (tylko ogień pół automatyczny)
e) CZTEROTAKTY: max 700 fps
Powyżej 460 fps'ów dozwolony jedynie ogień pół-automatyczny (semi-auto)
Strzelcy wyborowi/snajperzy którzy mają moc karabinu 550fps i więcej, muszą mieć sprawną i naładowaną broń boczną. Broń boczna musi się znajdować podczas całej rozgrywki przy strzelcu. Repliki RAM są dopuszczalne, jeżeli spełniają oczywiście kryteria karabinów wyborowych i snajperskich.
4) Trafienie – każdy uczestnik jest zobowiązany posiadać czerwoną szmatę, którą wyciąga w momencie otrzymania trafienia. Osoba trafiona MUSI odczekać co najmniej 5 minut w miejscu trafienia. Następnie w przypadku braku pomocy ze strony medyka udaje się do RESPA.
5) Medyk – leczy osoby trafione. Leczenie polega na obwiązaniu ranny taśmą/bandażem. W tym czasie ani medyk, ani osoba ranna nie strzela. Medyk może leczyć tylko pierwsze trafienie, przy drugim trafieniu ranny udaje się do RESPA.
6) RESP - miejsce wskrzeszenia uczestników strzelanki. Z respa można wychodzić od razu. RESPY dzielą się na dwa rodzaje:
a) RESPY stałe – po jednym na każdą stronę, są to miejsca wyznaczone taśmą. Są one niezniszczalne, nieusuwalne, można w nich respować się w każdych warunkach.
b) RESPY mobilne – po 2 na każdą stronę. Reprezentowane przez wbite flagi. Respa mobilnego stawia lub przenosi wyłącznie Organizator na prośbę dowódcy strony. Respa mobilnego może zniszczyć (przewrócić) strona przeciwna. W takim przypadku informujemy Organizatora, który przejmuje flagę. Będzie ona ponownie do dyspozycji po pewnym czasie. Z RESPA mobilnego nie można korzystać, gdy jest on przenoszony przez Organizatora lub gdy jest pod ostrzałem strony przeciwnej.
7) Wsparcie artyleryjskie/lotnicze – przydzielane stronie w wyjątkowych okolicznościach przez Organizatora. W wyniku ostrzału Organizator „pseudolosowo” wskazuje zabite osoby w danym sektorze.
Cool Linia kolejowa jest czynna. Dlatego należy zachować bezpieczną odległość od torów. Nie celujemy w maszynistę.

Wstęp

25 czerwca 1950 roku - wojska Korei Północnej (liczące 415 000 żołnierzy wspartych 150 czołgami i 150 samolotami różnego typu) wkroczyły na terytorium Korei Południowej, przekraczając 38 równoleżnik i zdobywając wkrótce Seul.

15 września 1950 roku - udany desant amerykański (ONZ) pod miastem Inch'ŏn oraz jednoczesne kontruderzenie z miasta Pusan doprowadziły do odzyskania zajętych przez wojska Północy terenów.

25 października 1950 roku - Mao Zedong wprowadził na front kilkusettysięczną armię "Chińskich Ochotników Ludowych" ChOL, którzy okrążyli X Korpus amerykański, który jednak zdołał się przebić i został ewakuowany z Hŭngnam ("koreańska Dunkierka").

W okresie od kwietnia do maja 1951 r. wojska chińskie i północnokoreańskie przeprowadziły wielką ofensywę, która załamała się i czerwcowa kontrofensywa ONZ z powrotem przywróciła front na linii Kansas-Wyoming.

27 lipca 1953 - podpisanie rozejmu w Panmundżomie i ustanowienie strefy demarkacyjnej

26 marca 2010 roku - zatonięcie południowokoreańskiej korwety Cheonan koło Wyspy Baengnyeong w wyniku trafienia torpedą wystrzeloną z okrętu podwodnego Korei Północnej

23 listopada 2010 roku - Korea Południowa przeprowadziła ćwiczenia marynarki wojennej. Około godz. 14:34 czasu koreańskiego, Korea Północna rozpoczęła ostrzał pozycji południowokoreańskich pociskami artyleryjskimi, na wyspie Yeonpyeong. Na ostrzał, który obejmował bazę wojskową Korei Południowej, a także kilka budynków cywilnych, wojska Korei Południowej odpowiedziały ogniem artylerii. W wyniku awarii zasilania na wyspie Yeonpyeong i kilku pożarów wywołanych ostrzałem z Korei Północnej, wojska Korei Południowej nakazały ewakuację ludnosci cywilnej do bunkrów. Korea Południowa wzmocniła obszar myśliwcami F-16. Korea Północna wystrzeliła ponad 100 pocisków, a Korea Południowa 80.

28 marca 2011 roku - umiera Kim Dzong Il, władzę przejmuje jego syn Kim Dzong Un

27 kwietnia 2011 roku - Korea Północna wystrzeliwuje pociski rakietowe w tym 16 typu Taepodong-2 z głowicami jądrowymi. System antyrakietowy USA zawodzi i 9 rakiet dosięga celu. Seul, Inch'ŏn, Kwangju, Pusan, Taejŏn, Taegu, Ulsan, Tokio oraz baza amerykańska na Guam zostają zniszczone. Amerykański Prezydent Barack Obama wydaję dyspozycję o kontruderzeniu. Pjongjang, Hamhŭng, Ch'ŏngjin, Namp'o, Wŏnsan, Sinŭiju, Tanch'ŏn, Kaech'ŏn, Kaesŏng zostają zniszczone w ataku odwetowym.

28 kwietnia 2011 roku - Chiny zrywają stosunki dyplomatyczne z USA. NATO zostaje postawione w najwyższy stan gotowości. Na Półwyspie Koreańskim dwie zdziesiątkowane armie odcięte od zaopatrzenia czekają na rozwój sytuacji.


Strony konfliktu:
1) Koreańska Armia Ludowa
3 Kompania 1 Batalion 33 Dywizja Piechoty

2) Armia Republiki Korei
1 Kompania 19 Regiment Piechoty 6 Dywizja Piechoty „BLUE STAR”

Miejsce konfliktu:
Strefa zdemilitaryzowana. Obszar pomiędzy linią kolejową, a drogą łączącą Seul i Keasong. Obszar częściowo rozminowany z powodu prac budowlanych w latach 2007-2009 przy magistrali kolejowej łączącej oba kraje.

Termin 8 maja, godz. 10.00
Strony ustalone przed spotkaniem.
Zadania będą przydzielane przez Organizatora na wzór Big Mekongu.

Dojazd:
http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=16.912 ... true&utf=1

Mapa w załączniku.

http://www.konfederacjawn.pl/phpbb/download/file.php?id=78


Widmo:
1. Stachu

_________________


Ostatnio zmieniony przez sanczo dnia Nie Maj 08, 2011 7:01 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na komunię idę Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantorek
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 46

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jadę
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a) PISTOLETY MASZYNOWE: max 400 fps, nie za dużo Question

Chętnie pojadę Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weselicho mam szkoda ze ni mogę jechać.
_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelo



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 935

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety do czasu naszego treningu nie mam czasu Sad Jak i czekam na powrót mojej repliki.
_________________
____________ ______Joga Bonito_________________________


www.widmoasg.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mIXer
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 319

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na tak.
_________________


Mr. 9-millimeter is the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantorek
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 46

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie jednak nie mogę jechać jutro klient po auto o 10 przyjedzie Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
After



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 67

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHętnie pojade ma ktoś miejsce?? Very Happy
_________________
Ochrzczeni w ogniu 40 do jednego Duchem Spartanie ?mier? i chwa?a Polscy ?o?nierze Najlepsi na ?wiecie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie jest nas trzech: After, Mixer i ja. Mixer załatwisz samochód Question

I niech ktoś da jakiś link dojazdowy bo mi nie działają zamieszczone powyżej Confused

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
After



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 67

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez nie działa;/
_________________
Ochrzczeni w ogniu 40 do jednego Duchem Spartanie ?mier? i chwa?a Polscy ?o?nierze Najlepsi na ?wiecie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo. Ja też chyba pojadę, ale swoim samochodem, zostanę do 14 i zmykam później do pozka.
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie ze strony KWN, mi niestety nie działa, bo mam kompa jebniętego Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
After



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 67

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jade nażyczona jest przdchwila trafila do szpitala Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Ochrzczeni w ogniu 40 do jednego Duchem Spartanie ?mier? i chwa?a Polscy ?o?nierze Najlepsi na ?wiecie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelo



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 935

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

After współczuje.
_________________
____________ ______Joga Bonito_________________________


www.widmoasg.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum