Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gogle z Taiwangun

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:29 am    Temat postu: Gogle z Taiwangun Odpowiedz z cytatem

https://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_gogle_okulary/gogle_ochronne_ze_stalowa_siatka-black_acm-2388.html

ktoś miał??? testował??? potrzebuję pilnie opinie na temat tego szpeju, głownie chodzi o bezpieczeństwo, odpryski, strzał z 1-2m - czy dają radę??

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielu z nas ma i stosuje i sobie chwalą,
a odpryski no cóż ja tylko o nich słyszałem ale nie pamiętam by w naszym środowisku sie tak zdażyło

pamietam z tymi odpryskami to było wtedy jak się pestki pojawiły, mimo to ja jednak często używam gogli siatkowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie do sprzedania, kupiłem kiedyś ICE'owi, ale do dziś się nimi nie zainteresował Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum