Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oskar

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oskar



Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 38

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 11:25 pm    Temat postu: Oskar Odpowiedz z cytatem

Witam Wink

Mam na imię Oskar . Już kiedyś tu pisałem mam 16 lat (rocznikowo 17 ) . A więc już troszkę interesuje się ASG .. Dotychczas strzelaliśmy się nielegalnie jako Ekipa "Buki"
Przez to mogliśmy narobić wam troche Problemów .. ale właśnie teraz chcemy to zmienić .. A więc mam nadzieję że jakoś nam się uda ..
Oprócz tego jestem Harcerzem , oraz bawie się trochę w spinaczke ( zajęcia linowe) ..

Pozdrawiam
Oskar Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy, oraz cieszymy się ze nawiązaliście właściwy kontakt

jak by nie było to wasza ekipa jest przyszłością ASG w Wągrowcu, dlatego tak cięci jesteśmy na zachowania które na wiele lat mogą postawić ASG w złej sławie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na naszym forum: )
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum