Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mirek

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Soap



Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 6:24 pm    Temat postu: Mirek Odpowiedz z cytatem

Skoro wszyscy nowi się przedstawiają to i ja również Very Happy. Przyznam się, że jak dotąd nie posiadam broni ASG- planuję dopiero ją kupić (cena do 450zł). Moja wiedza jest w większości oparta na teorii- będę polegał więc na wiedzy "weteranów" Very Happy. Tak w małym skrócie o mnie: uczęszczam do I klasy Technikum Architektury Krajobrazu, mam 17 lat, moje hobby to: sztuki walki, muzyka (gram na gitarce Smile ) no i oczywiście ASG. Liczę na wspólną, w miarę bezpieczną zabawę, niezłą atmosferę i pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło nam Cię poznać.
Napewno będziesz pytał o replikę więc z góry polecam G36c od JG bo to chyba nejlepsza giwera na początek.
Poza tym zapraszam na strzelankę.

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Soap



Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry uprzedzam, że zacznę z wami ćwiczyć i uczęszczać na spotkania nie prędzej niż za miesiąc/2. Miło być na bieżąco jak by co Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playboy188822



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 81

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema witamy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum