Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brzykcy

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk



Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 38

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 7:17 pm    Temat postu: Brzykcy Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam na imię Patryk, jestem trochę nieogarnięty w ASG ponieważ siedzę w tym dopiero miesiąc. Jestem rocznik 98 więc mam 15 lat ( nie jestem nie ogarniętym gimbusem, nie bójcie się Very Happy ). Na strzelance byłem dwa razy, za każdym razem z pożyczonym MP5 od kolegi. Sam gun'a narazie nie mam żadnego, ale chcę kupić shotgun'a SPAS'a 12 od Franchi i Berretę GrenGass na broń boczną, prosiłbym o opinię na temat tych broni, bo jak wyżej napisałem znam się trochę słabo i opieram się na waszej wiedzy. Mam nadzieje, że niedługo spotkamy się w polu i pozdro dla wszystkich .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,


Shotgn to brzmi dumnie Smile - ps: w życiu nie kupił bym używanego shota patrząc jak niektórzy robią z nich machineguny na akcji Smile z palcem trzymanym na spuscie (takie auto bez funkcji auto Smile

beretta , dobra bron a im mniej skomplikowana konstrukcja tym mniej zawodna, odwołuję się tutaj do wersji co2 bez błołbaku Smile (pamiętaj że GG jest sezonowe)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patryk



Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 38

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spasa chce kupic nowego z holografem, a beretke uzywana chyba na 3 strzelankach. Co masz na myśli pisząc sezonowe?

I Jeszcze do was pytanie: czy jeżeli mam 15 lat, to ze mną musi opiekun jechać? Bo pobrałem wczoraj zgody i patrzę, że muszę być pod opieką opiekuna, z góry dzięki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można je używać tylko latem (i ewentualnie wiosną/jesienią jeśli temp. jest odpowiednio wysoka).
Granica temperatury zależy trochę od konkretnego modelu, ale generalnie jeśli jest poniżej ~10-13 stopni to można zapomnieć o efektywnym używaniu gaziaka (mówię o wersja z blow backiem, te bez mają trochę niższy próg).
Gaz przy rozprężaniu mocno obniża swoją temp. co w połączeniu z niską temp otoczenia powoduje zamarzanie zaworów i "syfony" (cały gaz spiernicza z magazynka)

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patryk



Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 38

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli lepiej kupić elektryka?

Kurde, z piętnastką na karku nie da rady bez rodzica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzykcy napisał:
Czyli lepiej kupić elektryka?

Nie do końca - strzelanie ze strzelby sprężynowej wyrabia dobre nawyki - wiesz że zanim poprawisz niecelny strzał to chwilę zajmie przeładowanie, więc więcej się kombinuje, strzela z pewniejszych pozycji itp., i potem jak się człowiek na elektryka przesiada to rzadziej "sieje" na oślep seriami.

A gaziaki też są spoko, osobiście bardzo lubię, tyle że jest z nimi więcej zachodu (trzeba czyścić, smarować, uważać na uszczelki) no i nie da się ich używać przez cały rok.


Brzykcy napisał:

Kurde, z piętnastką na karku nie da rady bez rodzica?


raczej wątpię - limit to limit i ja bym nie robił ustępstw bo potem się coraz bardziej będzie naginać .

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum