Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kramer

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kramer



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 134

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 8:46 pm    Temat postu: Kramer Odpowiedz z cytatem

Tomasz
Kramer
ur. 07.07.1989 czyli mam 17 lat



witam
jak co niektórzy wiedzą byłem dziś na strzelanie i reszta już pewnie sie domyśla która to osoba
nazywam się Tomasz często mówią na mnie Kramer ... z nazwiska które ma nie lada znaczenie ( kupiec/sprzedawca/handlowiec) lol
o ASG dowiedziałem się od kolegi z śląska którego znam z 3 lata przez internet (o_o)v a o forum od was samych a dokładniej od Macieja którego "nicka" nie znam co się zmieni z czasem Smile
co do wieku ur. to 07.07.1989 czyli teraz mam 17 lat jeszcze
zainteresowania ? to by był komputer i jeszcze raz komputer oraz trochę militaria które ASG mi rozszerzy/a to zainteresowanie
chodzę do Lic. na kościuszki.

by się przydał jakiś wzór na to opis tego :p

_________________
07.07.07 ...
Sar Taktik II SG1/G3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam oficjalnie na forum Twisted Evil

Weź opisz co cię interesuje w militariach, tj. jakbyś już się strzelał to czy lubisz bardziej budynki czy las czy chciałbyś być sniperem czy szturmanem i takie tam Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kramer



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 134

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w militariach co niby mnie interesuje ... hmm sposób walk , obmyślanie taktyk , broń ?
budynek czy las hmm :S to i to w pewnym stopniu się wyrównuje a więc nie ma większego znaczenia
snajper / automat... tutaj jest tak: zawsze zastanawiałem się o snajperze to w grach to w zabawie i takie tam
ale automat to mała różnica ... może tylko słabszy zasięg o trochę i celność a w ASG to już rozmyśliłem w sposób taki : w słabych warunkach do ataku to precyzja sie by przydała a w budynkach to z pistolem ... średnie szanse ? zatem też automat i takim wybrańcem u mnie został "Sar Taktik II G3 SG1" nie wiem jak będzie to w praktyce ale w teorii zdaje się mi nieźle zatem wychodzi 50%/50% :p

_________________
07.07.07 ...
Sar Taktik II SG1/G3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy! Witamy! I kurvze kolejna rzecz która mnieo mineła dlatego że byłem chory, czyli poznanie nowego gracza Smile. Już guna nabyłes czy dopiero będziesz nabywał?
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ile kasy na początek możesz przeznaczyć na guna i sprzęt.
Co do broni to tak narazie aby wyrobić sobie skila oczywiście polecam shotguna http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=212 lub z kolbą http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=211
a co do ubrania to mudnur brytyjski http://www.allegro.pl/item169762566_komplet_brytyjski_kurtka_spodnie_.html

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kramer



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 134

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do broni to shotguny mnie nie ciągną a wiec połaszę się na pistola na sprężynkę ... z kosztami to mogę do 2k zł nawet ale na razie nie przesadzam pochodzę jakiś czas nabiorę wprawy to kupie jak prędzej pisałem

" AEG Sar taktik II G3 SG1 "

co do kompletu przeglądałem allegro i nie zauważyłem kurtki o.o thx za ten link [/url]

_________________
07.07.07 ...
Sar Taktik II SG1/G3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się powtórze ale najlepiej kupić sobie jakiegoś pistola, a po czasie jak się zainwestuje w broń długą to krótka przechodzi jako broń boczna (tak jak u mnie Twisted Evil )

Poza tym najlepiej jak najszybciej zaopatrzyć sie w mundur, na strzelankach niestety/stety na ciuchy nie zważamy tu sie przyklęknie tam położy i lepiej mieć strój na akcje Cool a i w lesie lepiej mieć kamuflaż niż go nie mieć Twisted Evil

Przyjdziesz postrzelasz z nami wkręcisz się Twisted Evil powinno być dobrze Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja od razu nie warto kupować AEG tym bardziej że jedna akcja dopiero za tobą
a druga to dopiero coś i właśnie na tej drugiej to będziesz sie czuł pewniej i swobodniej

Pamiętam że po pierwszej mojej akcji powiedziałem sobie ze musze być na akcji z AEG lecz przeciągłem to i ze względow finansowych i z powodu dobrych rad starszych kolegów po fachu i z całą odpowedzilności mogę powiedzieć że mieli rację.

a ponieważ dobro musi sie obracać w przyrodzie radze ci to samo daj z kupnem spokój odwal troche akcji i wtedy sie mozesz określić

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum