Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ah ta moja giwerka

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:27 pm    Temat postu: ah ta moja giwerka Odpowiedz z cytatem

Zgadnij kto - Wiec posiadam sobie taka ladna giwerke ktora jest cala czarna i ma bardzo piekny ksztalt czesto kiedy widze pana "Bobra", palec na spuscie automatycznie i bez kontroli zmienia polozenie selektora ognia na bardzo mila literke "A" w niektorych strzelankach ludzie zostaja zabijani, nie slyszac odglosow mojej maszyny czy juz wiecie kim jestem?

Fearie - niech zgadne... Słoma i jego P90

Giller - Nigdy nie zapomne jak zostałem ściągnięty, a jedyną rzeczą jaką czułem były odbijające się odemnie kulki i żadnego odgłosu :] Ogromny + dla Słomki :p

Hubie - a mi sie dzisiaj oldsholowy i nie pokonany desert eagle zjebał ,5 lat z niego strzelałęm ten odgłos budził respekt a teraz bedzie wisiał na ścnianie

The_piotrex - Daj mi go Hubi..moze da sie naprawic

Giller - Hubix nie trać wiary!!!! Na pewno jest szansa na naprawę :]

Stachu - daj marianowi on naprawi wszystko xD

przecież jak sobie przypomnę co z tego deserta poleciało fragów...

Hubie - dzisiaj słomie zaniose może da rade naprawić
fragów troche było

FFF - desert hubiego nie chce juz fragów on chce spokojnej emerytury na scianie:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum