Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znalazłem na gg
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:50 pm    Temat postu: Znalazłem na gg Odpowiedz z cytatem

TO JEST BUNT Każdy kto przeczyta tą wiadomość zrozumie dlaczego chcemy ją rozgłosić: Oto genialne pomysły Giertycha Palanta: -monitoring w szkołach -mundurki -historia rozdzielona na dwa przedmioty: historia Polski i historia powszechna -będą lekcje patriotyzmu, i to kazdy niezaleznie od narodowości będzie musiał na te lekcje chodzić - do średniej ocen wliczana będzie ocena z religi - i jeszce jeden pomysł naszego ministerka: kaplice w szkole To jest przegięcie Nasze hasło to: GIERTYCH DO WORA- WÓR DO JEZIORA Przeslij to do każdego na swojej liście, jeżeli popierasz ten list, bo TO JEST BUNT, i niech Polska wie,że Młodzież nienawidzi Giertycha. Do dzieła Wysyłamy

a odemnie: "Giertych koniec gier tych" i "Gier ty ch..."

p.s. wiem że polityka w Polsce nawala ale co myślicie o pomysłach naszego Ministra Edukacji

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za mundurkami jestem za resztą nie
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krótko zwięźle i na temat: Ten koles jest POJEB@NY!!!!!!!
A najbardziej przerażające jest dla mnie to, że to jest człowiek wykształcony, i to dobrze wykształcony, a do tego ma takie podlądy i pomysły, że niech go szlak trafi. Bo że głupi Lepper i ta cała reszta mają debilne pomysły, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale że człowiek wykształcony ma takie darcie na dynie, to jest po porstu masakra.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba żartujesz niby po co Question żeby inni wytykali ci, że jesteś z lepszej lub gorszej szkoły. Co zmienią jakieś mundurki, na moje to tylko ograniczanie swobody człowieka. Ja np wole luźne ciuch a ktoś woli czarne i nikomu z nas nie powinno się zabraniać ich nosić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne co mądrego wymyslił, to podwyżki dla nauczycieli. Tylko dlaczego chce tym blokować budżet i dlaczego podpisał rozporządzenie, przez które dobrzy nauczyciele (bez kasy i czasu na zrobienie kursu pedagogicznego, bo na uczelni go nie mieli albo za mało godzin) stracili pracę? Mundurki, żeby mozna było rozpoznac dealera?? Chyba samochodowego buhahaha... bo narkotykowy jest w każdej szkole i jest jej uczniem... albo przez nich rozprowadza... Zakup wszystkich dzieł JP II dla każdej szkoły? Dzieci nie mają się z czego uczyc czytać w najbiedniejszych rodzinach i nie mają czasem na to sił bo chodzą głodne i się potem staczają, czasem jak rodzice... nie kwestionuję wielkości zmarłego papieża, ale ja nie jestem w stanie przeczytać jego dzieł. W jaki sposób mają to zrobić dzieciaki, które lektury czytają w formie streszczeń w najlepszym przypadku?
obowiązkowa religia i śmiechu warte wychowanie patriotyczne... Patriotą się albo jest, albo sie nigdy nie zostanie. Tu żadne szkolenie nie pomoże. Chyba że ma to polegać na przekształceniu całych klas w nowe bojówki "Odzieży Wszechelpeerowskiej" czyli zrobieniu z nas wszystkich ogolonych napakowanych typków, którzy potrafią tylko bić "odstających"...

ściska mnie jak widzę tego... człowieka? na to miano trzeba sobie zasłużyć... a mówienie o autorytetach, że nie są niczego warci - to zasługuje tylko na potepienie...
Temat rzeka... Oklepany niby, ale ja niedługo nie wytrzymam i naprawdę pójdę podłożyć bombek parę gdzie sie należy...

_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... Co do mundurku to poprostu nie moge patrzeć na głe brzuchy dziewczyn u mnie w szkole. Uważam to za jakiegoś rodzaju pogarde dla wiedzy. A co do reszty pomysłów Romana Edukatora to on rzeczywiście ora banie i to niemiłosiernie. Zamast kasy na kniżki Papierza mógłby dać uczniom dojerzdżającym (takim jak ja ) kase na dojazd lb jak w moim wypadku na benzyne. Racja z tym że to człowiek wykształcony i tak ora to naprawde dziwne ale chyba mu poprostu woda sodowa uderzyła do głowy i teraz szpanuje swoją władzą. Ja się tylko zastanawiam kiedy dojedziemy do poziomu takiego że już nie będzie się dało nic więcej zepsuc w polsce bo już all będzie popsute... Eh... Co tu dużo rozprawiać. Do wora go i do jeziora.

p.s. Czuje że będzie dyskusja, oj będzie

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fearie napisał:
hm... Co do mundurku to poprostu nie moge patrzeć na głe brzuchy dziewczyn u mnie w szkole. Uważam to za jakiegoś rodzaju pogarde dla wiedzy.

A luź spodnie to nie jest pogarda, albo ćwieki lub glany Question sory ale nie pojmuję twojego rozumowania. Ciekawe czy łysi są głupsi od długowłosów. Przecież od wyglądu i ubioru nie zależy jak kto się uczy Confused

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłam i zawsze będę przeciwko mundurkom. To jak wtłoczenie człowieka do jakiejś kasty. Upchnięcie do puszki czy szufladki. Pisałam, że gołe brzuchy, cycki i tyłki na wierzchu to przesada? Pisałam. Mnie to też drażni, ale to już jest inna sprawa - w statucie szkoły jest że ubiór ma być skromny - znaczy bez golizny albo obwieszania się złotem, po prostu normalny i dający się znieść. Dlatego laski, które tak się ubierają powinny zostać upomniane. Nie ma potrzeby wciskać ludzi w mundurki. Zresztą nie zniosłabym trzech czy czterech albo i więcej lat w spódniczce...
_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yasi napisał:
w spódniczce...

Fajne, fajne, lubie takie z ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham spodnie... i tyle, więc spadówa mi tu... Chcesz latać za spódniczkami to proszę bardzo Razz A jak ubiorę spódniczkę to żaden nie zauważy, no chyba że jestem na weselu, ubrana w sukienke z dość dużym dekoltem, oprócz panny młodej najmłodsza z panien, a facet ma powyżej 40 lat, grubą żonę i jest podpity... Ech... I po co się starać?
_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem ale jak to wprowadzą to nie bede już więcej chodzić do szkoły i hu$ GIRTYCH TY PALANCIE HU% CI W DUPE Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klon



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 134

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dla mnie Wszystko Co on robi to jest Po*****e i Tyle
_________________
"Nigdy nie zaczynaj wojny je?li nie masz zamiaru na niej zgin??"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę...ja tu widzę nieżły bunt. Zaraz ktoś doniesie Wassermanowi do wanny notkę że tu młodzież sie uzbraja, trenuje stzurmy an budynek i złorzeczy Romanowi G. i jak nic zamkną ans za szykowanie zamachu terrostycznego na siedzibe ministerstwa edukacji Very Happy

A co do jego pomysłów: ma kilka dobrych, ma sporo złych. Poza tym nic w sumei nie robi, a emocje są podsycane przez "markę" jaką wyrobił sobie zanim jeszcze zaczął byc Ministrem Edukacji.

_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


To chyba mówi wszystko...

_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem to hahahah Smile a widzielisce to przyrównanie go do osiołka Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum