Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

18.11.2007r. U1
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 8:45 am    Temat postu: 18.11.2007r. U1 Odpowiedz z cytatem

Akcja krótka ale treściwa po 12.00 był koniec.

Było 7 osób i rozgrywki TDM, które były bardzo dynamiczne.

A teraz moimi oczyma:
na początku było dla mnie gites bo przeciwnik działał szablonowo tak pierwsze trzy dla mojej drużyny akcje były gites

potem (przeciwnik wykorzystał przewagę radiową) stopniowo coraz gorzej z małymi podmuchami na nasza szalę

z ciekawych akcji to podejscie STACHA przy śmietniku i potem gilasa z flanki w choinkach
dostanie sie pod obstrzał przeciwnika w budyneczku przy startpoint
wybicie przeciwnika przez lemona chlewnia (szczegółow nie znam)

akcja spoko Smile

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa, w tej akcji radia królowały Twisted Evil

... ale prawda jest taka że były dwa i za dużego bałaganu nie było. Mam nadzieję, że przy większych akcjach radia się sprawdzą.

Z ciekawych przemówień radiowych Cool :

- kierowanie Stachem z daleka jak w grze komputerowej - ruleZZZ
- "Stachu uważaj, bo cię przez okno ściągnie" - 0,22 sek. później w tym oknie pojawia się tłumik Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Krótka akcja

no szczegółów z chlewni nie zdradzę, Sam wybiłem drużynę przeciwnika, Byłem jak Cień, myśleli ze wiedzą gdzie jestem ale mnie tam nie było, (radyjka nic nie pomogły wystarczyło Ściągnąć Gilasa i już byli jak bez oczu)a pyzatym tak szybko zmieniałem pozycje ze..... no i katem oka zobaczyłem przemykającego Stacha. heheh

niestety zdazył mi sie tez wypadek, na całą moja karierę 3, sprzedałem friendly fire, Peterowi, który nie wiadomo jak znalazł sie pomiędzy wrogiem, i tam gdzie przed chwila był wróg,

no akcja the best jak skradam sie pod chlewnie, na kuckach a tu nagle za plecami słysze rozleniwony głos Stefana:
''E tam..... pif paf , co ci lemon będę w plecy strzelał'' heheh


pogoda była super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo przyjemnie było.

aha, co z kwestią podglądania z kwadratu? przyznaje sie że zdarzało mi sie to robić, ale baaardzo rzadko. konkretnie chodzi o dziurę która wychodzi z kwadratu z widokiem na starego sejfa. chciałem właśnie obadać czy ktoś nie siedzi w starym sejfie, zaglądam przez dziure a tu Jackub śmiga na paluszkach do małego budyneczku przy kwadracie.

sam nie wiem co o tym myśleć, zabronione niby nie było ale powinniśmy ustalić co z tym zrobić. chce tylko zwrócić uwage że jeśli zakażemy obserwacji to bardzo łatwo dojdzie do sytuacji gdzie np można przykampić w boksach które są po drodze do białego. no i wtedy pół drużyny w plecy można wyciąć bardzo łatwo. z kolei jeśli obserwacja jest dozwolona, ale bez opuszczania kwadratu bliskie podejście nadal jest możliwe ale staje sie bardziej ryzykowne.

mi sie najbardziej podobało jak Peter wszedł przewrotką na teren walk Very Happy albo jak gilas z starego sejfa drapnął dżejkoba w wejściu do ciemni Smile no i z radyjkami faktycznie czułem sie jak zdalnie sterowany Smile gilas cofnięty do tyłu i schowany w białym robił za moje drugie oczy i kilka razy uratował mi skóre przed plecshotem Smile
dobra jeszcze była akcja gdzie w białym nadziałem sie na shotguna. on przeskoczył do długiego korytarza, ja za nim, udało sie go kropnąć i wtedy słysze strzał za plecami. patrze co jest grane a za moimi plecami dżejkob... i schodzi trafiony przez gilka z głównego Razz

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 207

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strzelanka przyjemna i udana. nareszcie gun sie sprawial dobrze i strzelal. ze stachem faktycznie fajna sytuacja byla bo chcialem zobaczyc co sie dzieje za rogiem budynku i cofajac sie wpadlem w jakas dziure co spowodowalo ze wykulnalem sie zza sciany budynku i co prawda bylem rownie zaskoczony ta sytuacja co stach ale pierwszy otworzylem ogien... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stachu napisał:

sam nie wiem co o tym myśleć, zabronione niby nie było ale powinniśmy ustalić co z tym zrobić.


no i tu to ja sie dziwie, bo od kiedy gram na U1 a bedzie to prawie roczek to zawsze wszyscy mówili ze podgladanie jest zabronione i nieuczciwe (z reszta mi sie tez tak wydaje jako katolikowi Smile), i chyba nie ma znaczenia czy ktoś ukradkiem spozieraz zza start pointu czy wykorzystuje dziurę w jego ścianie, Start Point Ma służyć jako zasłona aby nie widzieć gdzie sie chowa przeciwnik, a jeśli można sobie podgaladać, to może zróbmy start point na parkingu gdzie auta i bedzie wiecej miejsca na gre.

ogólnie to ta zagrywka mi sie nie podobała, ja byłem swiecie przekonany ze nie podgladamy, dla mnie to tak jakby uzyć cheata
"invisible wall"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee przepraszam ale nigdy mi nie powiedziano ze na U1 gdzies nie wolno podgladac... mozecie powiedziec dokladniej o co chodzi?
_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podglądanie to świństwo !!!!
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale kiedy ja lubie



Mr. Green

_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monique



Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 208

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm Rzuf im chyba chodzi o ten punkt startowy blizszy autom, nie wiem czy tam sa jakies dziury czy nie Razz i z tego co pamietam bylo kiedys powiedziane ze tam stoimy az przeciwnik sie schowa i start na gwizdek itp a to juz chyba wystarczająco sugeruje, ze nie wolno podglądać Razz
_________________
4[FUN] Public Relations
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla Monique i wielka krecha dla Oszusta-Z-Królikiem.cpp Confused
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The_PiotREX napisał:
wielka krecha dla Oszusta-Z-Królikiem.cpp Confused



no od razu krecha JA JUŻ SIE NIE GNIEWAM Smile

musze przyznać że normalnie to bym kurwował i jebał wszystko ale jak na mnie to i tak sie szybko opanowałem i nie wybuchłem Smile

moge powiedzieć że akcje nie tylko mnie ładują pozytywniei ładują AKO a jesce ćwiczą ducha

Spoko było mineło i jest GIT
Razz Laughing Cool Very Happy

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja sie sprzeciwiam, tam pal licho ze chodziło w tym konkretnym przypadku o Ciebie (bez urazy). Tu chodzi o pewien styl objawiajacy sie także innym zachowaniami. Dlaczego jeśli rzecz mimo ze była mówiona, ale załóżmy że jeden z drugim nie uslyszeli (nie podejrzewam ze nie zrozumieli), to dlaczego jak kiedys zapropowałem ludziom z którymi byłem w drużynie żeby podejrzeć co się dzieje to zostałem skrytykowany od dołu do gory i z powrotem?? Dlaczego jedni rozumeiją czym ejst zabawa a innym to chyba trzeba rozpsiać jak za przeproszeniem jakiemuś (brzydkie słowo) ? Przecież to nie zdaża się komuś nowemu? Dlaczego jedni potrafia intuicyjnei zrozumieć co to jest uczciwość i "dobra zabawa przede wszystkim" a inni kombinują że ja czegoś im się na czole nei napisze czerwoną kredką to uważaja że jest to dozwolone? Szczezrze mówiąc nie rozumiem... To czego się spodziewać można po osobach tak postępujacych ? Że porozstawiaja znajomych na granicy pola gry (oficjalnie nie są na u1 i się nie bawią) z radiami żeby podawali jednej z drużyn dane wywiadowcze? A może kamer w budynkach i kolesia-z-laptopem-na-dachu odbierajacego sygnał? Świetny pomysł. Aha, no i nie zapominajmy że nikt nie zabronił zakałdania sideł i wnyków na drużynę przeciwną. moze ktoś jest chętny na takie ułatwianie sobie zabawy? wszak "zabronione niby nie było" Confused
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego nawzajem darzymy siebie nawzajem zaufaniem że "drugi" jest OK czy to bezpieczny z giwerą czy też uczciwy,

ale czasami a raczej rzadko zdarzają sie wypadki czy to wypadki czy też posłuchanie diabołka na ramieniu Very Happy Twisted Evil

musze powiedzieć ze wchodzac na akcje ja osobiście daje kazdemu kredyt zaufania i tak szczerze mowiac to jesce tak jak długo jestem w tejze braci nikt tegoż kredytu nie starcił

a jak taka sytuacja sie stała to teraz juz wszystko jest wiadome i wyjaśnione

sądze że kwestia jest juz wyczerpana i nie ma sensu jej drążyć Cool

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum