Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziekss

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 9:20 pm    Temat postu: Dziekss Odpowiedz z cytatem

Dziekss
Marcin
19 lat
mieszkam w Skokach



Cytat:
Witam wszystkich maniakow asg i moderatora strony. Naimie mam Marcin ale wolaja na mnie Dziekss, od roku fascynuje mnie asg i wreszcze postanowilem wziąć sprawy w swoje rece (bron w swoje rece he he). Poczytalem na temat zasad, spolecznosci itp. i bardzo odpowiada mi ten sport jest zajefajny!!!!!!!! Moj ulubiony film to helikopter w ogniu widzialem go 8 razy:) Ale do rzeczy: chce sie przylaczyc do waszej spolecznosci i stac jednym z was, prosze o jakas rade i kiedy moge wpasc na wejsciowke sie zglosic; mam 19 lat i mieszkam w Skokach a studiuje w Wągrowcu wiec z dotarciem na strzelanki nie bedzie problemu:) nie mam jeszcze giwery ale w poniedzialek planuje zamowic M4 ris - ful metal od boya. Prosze o kilka rad i jakis kontakt, to bedzie moja pierwsza strzelanka wiec pewnie taktycznie na poczatku nie zwojuje zbyt wiele ale jestem ambitny i wysportowany:) gdzie, kiedy i jak moge zaczac?

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj dobrze na forum, wszystko jest ładnie opisane - miejscówki, zasady itp. Tak samo zawsze umawiając się na "akcję" jest o tym info na forum (w ten weekend z tego co wiem nie wypaliła akurat - za mało chętnych). A jakbyś miał jakieś pytania to gg:1856448.
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze: Ja BHD oraz BHD: DC widziałem grubo ponad... bedzie 10 x podana przez Ciebie liczba, wiec nie wiem czy jest sie czym chwalić Wink Ale dobry gust punktuje, nie ukrywam Very Happy Co do pytań to myśle że mnóstwo ludzi udzieli Ci chętnie pomocy/rady/odpowiedzi. Wystarczy spytać. numer GG mozna znaleźć w stopce postu danej osoby.

Ale do rzeczy: Witaj w naszym srodowisku (Fluffy nawet się ucieszył, a jak an niego to dziwne, żeby nie rzec podejrzane) Very Happy

_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum