Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ROG, 09/12/2007
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 5:22 pm    Temat postu: ROG, 09/12/2007 Odpowiedz z cytatem

Było GRUBO że tak powiem i pomimo paru zgrzytów osobiście uważam akcje za udaną Twisted Evil

Trochę się zdenerwowałem (moja wina) ale jak na co drugiej akcji coś u Feariego klęka a co drugą baty nie ma naładowanej to mam chyba prawo wyrazić swoje niezadowolenie Rolling Eyes

Rozumiem, że sprzęt się psuje, ale wg. ASGShopu (?) Fearie źle używasz guna. Tak na marginesie spytaj sie bo mnie to bardzo interesuje jakie to jest nie właściwe używanie guna. Chyba każdy by chciał wiedzieć. A ja ci mówiłem nie wbijaj G36 gwoździ bo się popsuje Wink

Co do akcji to najbardziej podobało mi się nasze wejście do szpitala. Wiadomo, że dużo trzeba poprawić ale widzę, że jest już duży postęp. Parę razy jeszcze to przećwiczymy i będzie tylko lepiej.

Musimy się liczyć z tym że bez granatów przy szturmach będą straty nie mamy wszystkiego co ma normal komandos, ale mamy full auto i medyków i można z tego korzystać. Ataki punktowe jeśli wyjdą to jest to super sprawa. A jak nie to dalej gramy na szczęście tu nikt nie ginie naprawdę Cool

Obrona w naszym wykonaniu też niczego sobie i BRAWO dla 4funowców za rozbicie naszego offa (kurde gadam już Travianowo Shocked ) czyli ataku Twisted Evil

Na koniec do Moniq nie ściągamy maski w trakcie akcji na bliskich odległościach (CQB) bo potem takie rzeczy się dzieją.

Ludzie dbajmy o siebie Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KAZAHz4fun



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 48

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie pierwsze dwa starcia super extra bomba...
jak dostałem sie pod budynek hoho ostro było Wink stachu zdjęty przez przypadek... po prostu ostrzelałem w wejście gdzie nikogo nie miało być... a tu stachu pojawił sie w tych drzwiach i bank.. ostatnią kulką dostał Very Happy potem jeszcze giller na mnie trafił a ja go kilim bombowa niespodzianka:)
5 fragów łącznie.. najgorsze było to że to jedyne fragi zdobyte przez nasz stronę konfliktu ...Razz

drugie starcie wyśmienita obrona Very Happy najlepsze było to że jak bylem nad jeziorem to tylko patrzyłem jak wychodzą wrogowie jeden za drugim, myślałem że to moja sprawka, hmmm Very Happy nie wiedziałem o co loto?? a okazało sie że Monika zza budynku wycinałaRazz
potem spotkałem jekoba( sorka jak źle napisałem Razz ) jak goniłem ostatniego z nad jeziornego szturmu Very Happy
obaj kilim!! Smile bank bank hrehre...

3 starcie było mniej szczęśliwe dla mnie... stachu dał nam w kość Razz ale zemściłem się Razz

wspomnę o 5 potyczce ostatniej...
dostałem w stanik więc zszedłem Smile

dzięki
jak to tu sie pisze było grubo Smile hrehre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Giller nie chce wracać do twojego zachowania lecz. Ostatnio nie naładowałem batki, moja wina. A pierwszy raz mi się zepsła giwera i to akurat nie ta z ASGShopu ani nie ta którą wbijałem gwoździe.

W każdym razie mi się podobało bo to wreszcie była jakaś odskocznia od rodziców ciągle trujacych że mam maturę i musze sie uczyćSmile

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio opusicłem strzelanke na U1

za to dziś w Rogoźnie sobie to odbiłem ze hooh

było ZAJEBISCIE

na pierwszej akcji niestety mi nie poszło, Moniqa zza drzewka mnie wymiotła

ale kolejne akcje to juz miodzik
jedno z lepszych to uziemienie Antonia na poczatku rzgrywki, bidulek prawie godzine siedział w miejscu

Rajd z Peterem by dobić reszte wroga w lesie heheheh Super, atak na szpital, obrona ,,, elegancko
Dzieki za dobrą grę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monique



Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 208

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podobało było pare fajnych akcji. Dziękuję grupie z Rogoźna za miłą wspólpracę i medykom za pełne poświęcenie Smile Giller niestety czasem przez maske nie da się gadac Razz a przy otwartych ustach nawet neopren nie pomoze Razz bywa zdarza się mówi się trudno, ostatecznie nic się nie stało tylko ząbek zadzwonił Razz najsmieszniejsze jest to ze z tej serii trafila mnie tylko ta jedna wlasnie kulka Razz

Awarie awariami Razz dziś było ich pełno także po naszej stronie, batki padaly szybciej o polowe, a mi chyba tym razem umarl selektor ognia.

pozdrowionka dla wszystkich Wink

_________________
4[FUN] Public Relations
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem mały germański test. Sprawdziłem czy giwera strzela w domu, i strzela bez problemu. Wyszedłem z psem na spacer i wziąłem karabin. No i nie strzela:/ A raczej strzela jak mu sie podoba. CO nie zmienia faktu że do mekongu pojadę choćby z aparatem:)
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spartan
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 224

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podobało jak by ktoś mnie nie kojarzył to miałem tą brązową strzelbę. Ogólnie pierwsza moja taka akcja i było git. Pierwsza rozgrywka skończyła się dla mnie i dla nagusa dosyć szybko (bliski kontakt z Julią Jacoba ostra z niej kobietka) W 2 byłem żałosny 2 celne strzały do 2 swoich ludzi (ale siara). z pierwsza z medami była super gdyby nie to że medyk nie mógł dotrzeć. Moja ostatnia była zajebista jak się zakampowałem w tej szczelinie u góry okna. 2 strzelby i glock niestety dostałem rozkaz wejścia na górę i strzelać z SWD łysego. Dostałem jak wchodziłem na drabinę.
Monique było mi zaszczytem grać pod takim dowództwem. Pozdro dla wszystkoch

w skrócie było zaj$%^iście jedwabiście Very Happy Twisted Evil

_________________
Ka?dy kiedy? umrze, lecz nie ka?dy umie ?y?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Peter



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 207

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było super fajnie.

Najlepsza akcja rzeczywiscie była jak broniliśmy szpitala. Kilka osób z przeciwnej druzyny podchodziło od południa ale nie kwapili się by podejść bliżej, wiec wyszedlem na zewnatrz i udalo mi sie sciagnac osobe ktora byla najblizej budynku. Postrzelalem sie jeszcze z kims innym ale pojedynek pozostal nierozstrzygniety bo ta osoba dala drapaka:). Nastepnie poszedlem od drugiej strony (domku w ktorym byli Lemon z Gillerem) i slyszac ze zbliza sie koniec czasu stwierdzilem ze zaryzykuje i rzucilem sie miedzy drzewa na maly rajd. Udalo mi sie wyciac 3-4 przeciwnikow. Potem namowilem Maka oraz Stacha i ruszylismy razem za uciekajaca reszta. Do tego wsparl nas Lemon od strony sejfu i zakonczylismy efektownym sukcesem.

Rajd na szpital w naszym wykonaniu tez byl wypasiony. Szybko i sprawnie bez opierdzielania i kampienia:) Poza tym nie wiedzialem ze Jacek potrafi tak szybko uciekac;)

Na ostatniej akcji padla mi batka, wiec sluzylem tylko pomoca Partyzantowi, gdzie ma strzelac (3 fragi). Po wyjsciu z budynku zabralem spluwe "trupowi" Mexowi i rozpierzchlismy sie po terenie w poszukiwaniu niedobitka. Ciesze sie ze to mnie udalo sie go znalezc - mala rekompensata za niedzialajaca juz bron.

A tak nie do końca serio: Jacek na przyszlosc mam prosbe abys nie strzelal z dwoch metrow w okolice... hmmm... podbrzusza.... to juz wole chyba w gebe dostac Wink Na Twoje szczescie to byly tylko okolice... Do tej pory brzmi mi w uszach szatański śmiech uciekającego Jacka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mex



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 48

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie rewelacja pomimo to ze w trakcie pierwszej akcji badla mi batka i przez dwie kolejne biegalem z pompka (dzx Jakob) rola medyka nawet przypadla mi do gustu bylem tam gdzie mnie potrzebowano .... Obrona w naszym wykonaniu byla wysmienita i ten fantastyczny kontratak uwienczony sukcesem .... uslyszalem tylko slowa gillera : DLACZEGO MNIE TAM NIE MA .... !!!! kolejna akcja z pozycji atakujacych rownie bardzo dobra w ciagu 24 min zdobylismy 3 budynki i umiescilismy bombe (szturm na trzeci budynek to bylo cos ! ) naprawde teren swietny .... dzx chlopaka z rogozna za goscine i wszytkim tym ktozy stworzyli ta atmosfere ....
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9Dq9KO2T7XM&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nagus



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 21

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było GRUUUUUBAŚNO!!!!!! najlepsza tak jak spartiata napisal byla pierwsza akcja,marsz kilka metrow a tu jackub ze swoja Julia- zaskoczenie bylo olbrzymie.no i oczywiscie KILL!!niestety.Ogolnie wszystkie akcje byly si.ta z medykami najciekawsza kiedy to trzeba bylo go eskortowac do rannych-troche sie nabiegalem.zakwasy jutro murowane!

wielkie dzieki dla Wagrowca!!dla 4-fanu i dla ekipy z rogoźna.do zobaczyska na kolejnych wypadach!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonio



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 124

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za akcje. Było sporo na prawde ciekawych sytuacji dla których warto się strzelać Smile

Pozdro i do zobaczenia w Dolinie Mekongu :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaam, akcyjka bardzo przednia.
Z dziwnych akcji:
Bronimy się przed przeciwnikiem który miał podłożyć bombę, brykam sobie w okolicy szpitala i budynku na piętrze którego siedział gilas. Nagle widzę 2 cywilów którzy wchodzą centralnie na środek terenu między budynki. Krzyknąłem żeby przerwać ogień,ale bybliśmy zbyt daleko żeby wszyscy usłyszeli, więc ruszam w kierunku cywili. Wypadłem sprintem zza budynku i lece w ich strone. Gdybyscie widzieli minę kolesia, normalnie masakra (w sumie mu się nie dziwie, kolo w mundurze, kamielka, w ręce automamt, z maską i okularami na paszczy pędzi w jego kierunku)Very HappyVery Happy Poprosiłem o przejście za mur, koleś spokoko, szybko wziął żonę (chyba:)) pod rękę i sie wycofali.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 207

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://asgmiescisko.eu.interia.pl/zdjecia.htm

kilkanascie zdjec ze strzelanki. glownie szatany sa na nich ale to dlatego ze stronka jest szatanska Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także dorzucę swoje trzy grosze

Oczywiście wszystkie strzelanki bardzo mi się podobały (oprócz drugiej w której doszczętnie nas wyrżnięto i tylko tą KWC przegrał Cool )
W pierwszej naszej obronie 4fun dał nam troche popalić ale naszych przetrwało aż 3 ;].

Oczywiście najlepszą akcyjką tego dnia było gdy to my mieliśmy wbić się do budynków i podłożyć bombę. Co dowodzi to zdjęcie gdy Mex, Giller oraz ja trzymając kałacha w jednej ręce a w drugiej bombe wbijamy się do budynku. Musimy to jeszcze przećwiczyć ale jak na początek to dobrze było. http://asgmiescisko.eu.interia.pl/zdjecia/20071209/2007_12_09_Rogozno_05.JPG

Co do naszej obrony to mam zastrzeżenia do osób które mają mniejsze doświadczenie z asg, aby nie oddalały sie ze swoich ustalonych stanowisk ponieważ powstają później takie cyrki że wielokrotnie zostałem sam broniąc szpitala i tam właśnie nam wbił sie kazzah.

Ale i tak wyjazd do Rogoźna oceniam za bardzo udany jak na lokalną strzelankę.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peter mam prośbę, podesłałbyś mi wszystkiee fotki które robiłeś na e-mail? (oczywiście jeśli jest ich coś więcej niż na szatańskiej stronie:)
steyr2maku@gmail.com

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum