Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wągrowiec U1 - 9.30 16-12-2007r.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 6:45 pm    Temat postu: Wągrowiec U1 - 9.30 16-12-2007r. Odpowiedz z cytatem

Dla mnie OK
Trochę smutno bez Julii ale Józek w połowie akcji sie rozkręcił

szkoda mi tylko maga do mojej TM colt ale no cóż ... jak któś znajdzie w stodole (stary sejf)
to będzie niespodzianka ...

emocji wiele a zabawy jesce wiecej

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nagus



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 21

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie GITES!!!po raz pierwszy bylem na U1 i zrobil na mnie duzie wrażenie tak jak "józek" jackuba hrehrehre!!mialem przyjemnosc dostac z niego kilka razy.heh BOLAŁO!! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna pogoda na przestrzelanie mojego nowego AEG-a, kilka niezłych akcji, tylko "friendly fire" 2x razy dzisiaj (w tym po raz kolejny od wiadomo kogo) psuje mi ten dzień.

Adrian (dla tych którzy bardziej kojarzą mnie z imienia)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sorki ale jakoś juz ciebie żle kojarze Razz
_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było Bombastycznie, super AKCJE, elegancka strzelana na zakończenie roku 2007
no chyba ze będzie jeszcze ta wigilijna ze strojami mikołajów, to wlecę dla samej radochy.

z akcji chciałbym przytoczyć jedna zajefajna.

siedze se w oknie w budynku numer 2 (główny) ten z ciemnia i patrze w kierunku białeego (1), widze jak wiara wbija w choinki ale Bandi idzie przy białym to se mysle schowam sie i zaczekam aż podejdzie bliżej, czekam ,czekam nie kukając i se myślę czas wstać, i juz w głowie nachodzi mnie mysl ze jak sie pojawie w okne odezwa sie z 3 aegi i mnie pocharatają, no ale ch... wstaje no i kopara mi opadła tak jak wrogowi,
przed oknem widze 2 osoby w rowku leżace , 2 stojące nad nimi i jeszcze 2 po lewej blizej choinek i tak prawie jedna seria zdjełem 4 i nastepnych 2 z lewej dwoma krótkimi seriami heheh, w niecałe około 5 sekund zadałem 6 killów

ale moje zdziwienie było niczym w porównaniu z zaskoczeniem wroga, chche nawet nie zdązyli strzelac, ich miny mówiły: uciekać czy zostać, chyba już nie zyjemy.... hheheh to było GOOOD

no ogolnie było tez pare Feaków, notorycznie te same osoby nie przyznawały sie do trafień, i było to zbyt czeste i zbyt ewidentne zebym o tym nie wspomniał.

następnie, DO młodych: wyróbcie sobie taki tik ze jak ktos do was z metra mówi pifp paf to nie podnosicie giwery i nie walicie mu w gębe serii (ja w ten sposób dostałem 2 razy, jestem znany z tego ze na bliskiej odległosci nie strzelam, co Gilas, Maku, Jacek, Stefan i pare innych osób którym sprzedałem pif pafy potwierdzi , a tu kurna za pifpafy 2 razy po gebie dostalem co mnie tez wkurzyło, ogolnie pomijajac fakt ze mogli spanikowac ale trzeba byc kretynem zeby z tej odległosci aegiem w głowę mierzyc majac całego kolesia przed soba)

i moze dlatego potem mnie troch poniosło i miałem ochote komus wpierdzielic, moja wina ze nad soba nie zapanowałm, za co przepraszam cały TEAM

OGOLNIE BYŁO GRUBO, i nie wiem ile było osób w Mekongu ale na u1 miały byc te osoby co nie pojada tam a sie okazało ze było tyle wiary co na niejedna umawiana strzelanke na U1 sie nie stawia

Dodane po 3 minutach:

PS. JACEK ALE FAJNY WIERSZYK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum