Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

20.01.2007 r. - U1 - 10:00

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 3:40 pm    Temat postu: 20.01.2007 r. - U1 - 10:00 Odpowiedz z cytatem

pogoda GÓD
stan osobowy 8 os czyli 4 vs. 4

akcje TDM wartkie i przyjemne

z ciekawych sytuacji to
1. jak młody sie zakampił w kiblu w głownym (budynek nr 2) i szkoda mi było ciąć gościa z bardzo bliskiej odległości
tak wiec puściłem ścieme że mam granat albo wychodzi z rekoma w górze albo ... Twisted Evil całe szczeście że wyszedł
trohe bylo ściechu a kolo sie przestraszył za co przepraszam
2. trzy kile na samym początku w namso Smile
3. taktyczna akcja od śmietnika i z lasu na dwa fronty (mi sie podobało) - najlepszą obroną jest atak Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Dla mnie git ! Nawet z samym shotem nie czułem sie gorszy czy też mniej dowartościowany Shotguny GÓROM Razz

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefan



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 276

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no... nieźle żeś Jackub wymyślił z tym granatem Twisted Evil Twisted Evil chciałbym widzieć minę tego "młodego" Twisted Evil gratuluje pomysłu na kamp w kiblu Twisted Evil
_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CI?
W MOIM SERCU NIELBA
I NA DOBRE I NA Z?E !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom najlepsze bylo jak kolo wyszedl z rekoma w gorze i mowi ze juz sie sie poddaje a jackub zamiast granatu dymnego trzymal w rece pojemnik z kulkami... Very Happy rozegrane psychologicznie i taktycznie w 100% a poza tym to ekipa byla spoko i naprawde swietnie sie strzelalo - akcje zwarte bez wiekszych przerw:) dziekuje koledzy za swietna nawalanke:) nom tez sie pochwale ze 3 w jednej rundzie skosilem z jednego pomieszczenia Very Happy akcja z wami to czysta przyjemnosc Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arbuz



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 19

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i w końcu mam trochę czasu żeby coś napisać:

A więc nawalanka była ekstra i sam jestem zadowolony bo kilku wrogów ubiłem.

Muszę przyznać że Jackub to dobry taktyk i nieźle nas zaskoczył dwa razy w dwóch akcjach - SZATAN z niego jak trzeba. Jedna to ta o której sam wspomniał że wyskoczył z za śmietnika a reszta jego kompanów zaszła nas od tyłu. To był godny i zaje...sty strategiczny plan.

NA pochwałę zasługuje też SZATAN Peter któremu na samym początku padła giwera i przez całą strzelankę biegał z klamkami. Nieźle przy tym wymiatał wroga i sam poległem z jego broni.

Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony bo w w większości tych szybkich akcji ściągałem co najmniej jednego lub dwóch przeciwników. Z bodajże jednej akcji odpadłem jako pierwszy, no ale cóż tak bywa że ktoś czasem musi pierwszy zejść z pola walki.

Szacuneczek duży dla młodych graczy którzy całkiem nieźle dawali popalić bardziej doświadczonym.

Było grubo, bardzo pozytywnie i ciekawie.
Pozdrowionka dla wszystkich maniaków i do zobaczenia na następnej strzelance. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 207

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzękuję kolego Arbuz - byliście godnym przeciwnikiem:)

Akcja rzeczywiście udana chociaż nic tego nie zapowiadało bowiem okazało się, że jakimś cudem nie naładowała się bateria do mojego guna. Ale biegałem z moim gaziakiem i sprezynką Jackuba (dzięki Jackub) i było naprawdę fajnie bo musiałem nieżle kombinować aby podejść przeciwnika z racji mniejszego zasięgu.

Jacek rzeczywiscie okazal sie dobrym strategiem i mielismy dzieki temu pare fajnych akcyjek

Plus ukłon w strone Osmana, który trafiony zostawil mi swojego AEGa i dzieki temu zdjalem 2 zaskoczonych przeciwnikow

Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom ta zamiana z gunem, kompletnie mnie zaskoczyla, bylem przygotowany na przeciwnika z klamka a tu dostalem serie z AEGa - szatanski pomysl Twisted Evil
dziekuje kolega za naprawde niezly klimat i naprawde spoko nawalanke Very Happy tez udalo mi sie w paru akcjach osiagnac calkiem niezly wynik (w jednej sciagnelem 3 z 4 przeciwnikow bo ostatniego kolega w bialych rekawiczkach mi zwinal) - uklon w strone Jacka za niezle rozegranie kilku akcji, naprawde dobrze sie z nim pracuje w druzynie a jego umiejetnosc porozumiewania sie bez slow jest naprawde na wysokim poziomie - szacunek dla kolegi!!! mam nadzije ze jeszcze nie raz bede mial przyjemnosc miec u boku takiego kompana - z reszta cala ekipa byla naprawde zaglebista i warto czekac caly tydzien by znow to przezyc, pozdro dla wszystki obecnych na U1 w dniu 20.01.2008 - bylo klawo Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum