Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

6.04.2008 trening CQB oraz manewry U1
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 10:11 am    Temat postu: 6.04.2008 trening CQB oraz manewry U1 Odpowiedz z cytatem

Po niedzielnych manewrach uważam, że należy przeprowadzić trening dla wszystkich członków sekcji, aby nauczyli się "wbijać" do budynków oraz prawidłowo je czyścić, ponieważ mało osób ma o tym pojęcie, a poza tym wiele osób po prostu boi się wejść "na pełnej kurwie" Razz pod gradem kulek do budynku.

Poza tym przećwiczył bym także szturm lub przemarsz przez tereny leśno-polne.

Oczywiście jeśli starczy czasu można przeprowadzić okazjonalne strzelanki.

Chętni:

1 Kymon
2 Maku
3 Giller
4 Dziekss
5 Stachu
6 Guciu
7 Peter
8 Stefan
9 Madmax
10 Lemon

_________________


Ostatnio zmieniony przez Kymon dnia Czw Kwi 03, 2008 12:41 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy lepszą opcją nie byłoby gdyby każdy team poćwiczył to we własnym gronie, bedzie lepsze zgranie itp. ale może się mylę, nie wiem, to tylko taka luźna mysl:]
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy team powinien poćwiczyć to jasne ale można było by chociaż 1h przeznaczyć na krótkie wbitki do pomieszczeń. Kto będzie ten napewno skorzysta Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z checia sie czegoś nwoego dowiem i anucze. jak mawia Arek, uczyc sie trzeba, choćby od diabła.
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jesteśmy na tyle usystematyzowani żeby ćwiczyć że ty zawsze lewo a ty prawo. Bo nie każdy zawsze jest na akcji. Chodzi o raczej intuicyjne działanie.

Natomiast Kymonowi chodzi bardziej chyba o to aby ludzie bardziej odważnie uderzali do bydynków i liczyli się z tym że dostaną.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chciałbym przetrenować to we większym gronie, bo jako sog już jako takie treningi CQB miał, a chciałbym się z grać z innymi i zobaczyć jak to szkolenie będzie wyglądało. Poza tym na większych spotkaniach działamy raczej razem i powinniśmy trenować razem.
Na niedzielnych manewrach mogłem jedynie liczyć na Partyzanta i Dzieksa, że nie zawahają się wbić od razu za mną (a zawsze szedłem na przodzie).

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kymon napisał:
Poza tym na większych spotkaniach działamy raczej razem i powinniśmy trenować razem.

Na moje w wiekszych spotkaniach staramy sie dzialac razem ze swoim teamem. i na moje tak by bylo lepiej na zlotach. jedziemy jako Wagrowiec a na zlocie sie dzielimy na teamy i jeden team to a drugi tamto ma swoje zadania zdobyc to wyje*ac w kosmos tamto bo jednak bardziej ufasz koledze ze swojego teamu bo wiesz co on potrafi. ja tak to widze. to by dotyczylo zlotow oczywiscie a jesli chodzi o spotkanie pocwiczenie to czemu nie :]

_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bandi napisał:
Kymon napisał:
Poza tym na większych spotkaniach działamy raczej razem i powinniśmy trenować razem.

Na moje w wiekszych spotkaniach staramy sie dzialac razem ze swoim teamem. i na moje tak by bylo lepiej na zlotach.

Prawda, ale jeśli z jakiegoś teamu są dwie lub jedna osoba Mad to chyba raczej ona dołącza pod dowództwo innego teamu, dlatego też Wągrowiec powinien być zgrany.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostosuje sie do tego co zadecyduje dowodztwo mojego teamu, a tak w ogole to chce sie uczyc jak najwiecej wiec jestem otwarty na wszelkie propozycje, mysle ze powinienem jeszcze potrenowac CQB, chociaz wole las Cool
_________________


Ostatnio zmieniony przez dziekss dnia Wto Kwi 01, 2008 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dzieks, dostosuje sie do decyzji dowództwa.

a osobiście to bardzo chętnie.
może warto z góry ustalić co będziemy robić i opisać na forum? w ten sposób unikniemy chaosu i zostanie więcej czasu żeby kolokwialnie mówiąc "się ponapierdalać" Wink

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cokolwiek ustalicie w niedzielę i tak przyjadę się postrzelać Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem chetny jak zawsze Smile Tylko mam jedno bo wczoraj na manewrach troszku sie dziwnie czulem Sad Bo chodzi o przynaleznosc do teamu a ze jestem niezrzeszony to w sumie tak jakos dziwnie sie czulem dlatego prozba dla Gillera zeby nastepnym razem zeby wzial niezrzeszonych pod swoje dowodztwo. To jest prozba moja jak i Siwego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno już nie było normalnej strzelanki na U1, tym razem moglibyśmy zrobić coś w starym stylu - ctf, tdm (brakuje mi tego Twisted Evil ). Poza tym z Rogoźnem się dawno nie strzelaliśmy, a chłopaki jak na razie żadnych planów na ten termin nie mają, więc zaproszenie moglibyśmy wysłać. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 207

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozemy zrobic tak ze rotacyjnie 1 team bedzie sie bronil w budynkach a dwa pozostale beda wbijac wspolpracujac razem. Tylko zadnych treningow na sucho, jedynie ustalenie planu i dzialanie. Oprocz tego mozemy zrobic zwykle strzelanki, ctfa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie nie bedzie
nie powiem że niestety bo mam wesele i kierowce tak wiec szykuje sie niezła impreza wypije za was wszystkich i na pochybel wrogom Smile Wink

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum